کد خبر: 1221409
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری نیشابور خواب‌آلودگی راننده پژو را عامل این تصادف دانست و بیان کرد: سرنشینان خودرو که دو آقا و سه خانم بودند، به سمت مشهد در حرکت بودند.

جوان آنلاین: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری نیشابور از مرگ تلخ ۵ عضو یک خانواده در تصادف رانندگی خبر داد.

ابوالفضل اسدی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه تمامی کشته شدگان از یک خانواده بودند، اظهار کرد: این افراد به سمت مشهد در حال تردد بودند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه تصادف بین یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه تریلی مقابل پلیس‌راه نیشابور اتفاق افتاده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه تریلی پارک و راننده در حال استراحت بوده، اما پژو از پشت برخورد کرده و منجر به فوت ۵ نفر از اعضای یک خانواده شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری نیشابور خواب‌آلودگی راننده پژو را عامل این تصادف دانست و بیان کرد: سرنشینان خودرو دو نفر آقا و سه خانم بودند.

مرگ تلخ ۵ عضو یک خانواده در تصادف رانندگی در جاده مشهد/ عکس
وی عنوان کرد: نجاتگران سازمان آتش‌نشانی پس از رسیدن به محل تصادف با استفاده از ابزار مخصوص و ست هیدرولیک جنازه سرنشینان پژو که داخل خودرو محبوس شده بودند را خارج کرده و تحویل مأموران سازمان آرامستان‌های شهرداری دادند.

اسدی با بیان اینکه راننده ماشین با ۶۵ سال سن مسن‌ترین و کوچکترین سرنشین خودرو نیز دختر ۱۶ ساله بوده است، خاطرنشان کرد: برای این عملیات که بیش از یک ساعت به طول انجامید همکاران ایستگاه شماره ۵ و ایستگاه مرکزی با سه دستگاه خودروی عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به آغاز سفر‌های نوروزی و بروز اتفاقات ناگوار گفت: متأسفانه بیشترین میزان تصادفات در ایام تعطیلات مربوط به خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری نیشابور در همین خصوص توصیه کرد: با توجه به اینکه ساعت‌های ۴ تا ۶ صبح و ۱۴ تا ۱۶ بیشترین میزان تصادفات را داریم حتماً هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه توقف و استراحت داشته باشند.

برچسب ها: تصادف ، حادثه ، کشته
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار