کد خبر: 1215307
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشایی ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل شده و احداث ۳۰ مجموعه ورزشی جدید در تهران خبر داد. 

جوان آنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشایی ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل شده و احداث ۳۰ مجموعه ورزشی جدید در تهران خبر داد. 
محمد امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت فعالیت مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران گفت: در این دوره مدیریت شهری زمانی که سازمان ورزش، تحویل تیم ما داده‌شد، به دلایل مختلف از جمله شیوع کرونا شاهد تعطیلی مجموعه‌های ورزشی بودیم که یا مشکلات مدیریتی داشتند یا اشکالاتی در نظام پیمانکاری آن وجود داشت؛ به همین دلیل دچار رکود و رخوت جدی شده بودند. 
وی بیان کرد: وضعیت ورزش شهر تهران به حدی زیان‌ده بود تا جایی که در پرداخت حقوق پرسنل نیز دچار مشکل شده‌بودند و با چند ماه حقوق معوق کارکنان مواجه بودیم. 
معاون شهردار تهران افزود: همین امر باعث تجمعاتی اعتراضی شده‌بود و این موارد، امکان تحرک سازمان را از ما گرفته بود. ما در ابتدا نسبت به پرداخت حقوق‌های معوق اقدام کردیم تا ثبات را به سازمان ورزش بازگردانیم. 
توکلی‌زاده با بیان اینکه علاوه بر مشکلات فوق‌الذکر، سال‌ها بود که هیچ زیرساخت جدیدی به مجموعه ورزش در شهر اضافه نشده‌بود، گفت: در حوزه نگهداری و اورهال زیرساخت‌های سازمان ورزش شهرداری تهران نیز دچار مشکلات بسیاری زیادی بودیم؛ به گونه‌ای که بیش از ۷۰ مجموعه ورزشی تهران تعطیل شده‌بودند و بر همین اساس ما تلاش کردیم در ابتدا زیرساخت‌های تعطیل شده دوباره فعال شوند و زیرساخت‌های جدید ایجاد شود و در مجموع، حوزه نگهداشت و زیرساخت سازمان ورزش را در اولویت قرار دهیم تا بهره‌وری مجموعه‌ها ارتقا یابد. 
وی ادامه داد: با مجموعه اقدامات صورت‌گرفته، امروز ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل‌شده، بازگشایی‌شده و بیش از ۳۰ مجموعه ورزشی جدید به مجموعه‌های ما اضافه شد و این در حالی است که به‌رغم این اقدامات، سازمان ورزش شهرداری تهران از زیان‌ده بودن خارج شد و با فعال شدن این مجموعه‌ها، امکان تسویه بدهی‌ها را پیدا کردیم و فضا برای تحرک و جریان‌سازی ایجاد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار