کد خبر: 1199622
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00524k
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴

جوان آنلاین: عبدالرحیم انصاری، فعال رسانه در توییتر خود نوشت:

نا امن سازی دریای سرخ برای کشتی‌های اسرائیلی یعنی بستن شریان اصلی اقتصاد رژیم صهیونیستی؛ این اقدام انصارالله دست فلسطینی‌ها را در مذاکرات آتش بس پُر مینماید تا تل اویو نتواند تنها با فشار جنگنده هایش و بدون دادن هزینه به آتش بس برسد؛ هرچند آتش بس در بدترین حالتش نیز پیروزی غزه به حساب می‌آید. تنها راهی که اسرائیل میتواند بواسطه آن پیروز این نبرد لقب بگیرد، برچیدن حماس است؛ موضوعی که به هیچ وجه امکان پذیر نیست، کما اینکه سردار قاآنی هم در نامه خود به محمد ضیف وعده داد مقاومت اجازه پیروزی اسرائیل در غزه را نمیدهد!

‏اسرائیل تحت فشار بی سابقه‌ای قرار دارد؛ جبهه غزه از یک سو، جبهه لبنان از یک سو، گروه‌های مقاومت در کرانه باختری از یک سو، و حالا یمنی‌ها از سوی دیگر گلوی اسرائیل را فشار میدهند، و در یک تقسیم کار مشخص، وظیفه کوبیدن پایگاه‌های آمریکایی را مقاومت در عراق و سوریه بر عهده دارند!

زدن یا توقیف کشتی‌های اسرائیلی با شرایط موجود منطقه، اقتصاد وابسته به دریای رژیم (با توجه به عدم دسترسی به مسیر‌های امن در خشکی)، قاعدتا باید آمریکا و اسرائیل را به تقابل با یمنی‌ها وا دارد، لیکن درگیری با یمن آن هم وقتی دریا مورد مناقشه است شوخی نیست!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار