کد خبر: 1188940
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004zIS
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵
رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم زمان‌بندی روند فراخوان جذب را اعلام کرد و گفت: اگر دانشگاهی در این روند تأخیر داشته باشد ممکن است از فراخوان بعدی حذف شود.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از فارس، محمد خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس درباره روند اجرای فراخوان جذب امسال، گفت: جدول زمان‌بندی فراخوان به دانشگاه‌ها ارسال شده و از آن‌ها خواستیم که غربالگری را حداکثر تا ۴ آبان ۱۴۰۲، مصاحبه علمی و تعیین ۳ رقیب برتر و رسیدگی به شکایات مربوطه تا ۲ آذر ۱۴۰۲، مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ و بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب را تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام دهند.

وی افزود: اگر دانشگاهی در این روند تأخیر داشته باشد ممکن است از فراخوان بعدی حذف شود بنابراین دانشگاه‌ها سعی دارند که روند فراخوان را طبق زمان‌بندی اعلام شده انجام دهند.

خلج‌امیرحسینی درباره مراحل اجرای فراخوان جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها، اظهار داشت: در مرحله اول غربالگری که تا ۴ آبان‌ماه برای این مرحله زمان در نظر گرفته شده است، دانشگاه‌ها معدل و سن و رشته و ... افراد را بررسی می‌کنند، پس از آن صلاحیت علمی افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد به طوریکه حداقل سه نفر برتر علمی باید در هر رشته مشخص شوند.

وی ادامه داد: در مرحله مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر که تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ مهلت اجرای این مرحله است، سه نفر برتر که از سوی هر دانشگاه انتخاب می‌شود مورد بررسی قرار گرفته و یک نفر از میان آن‌ها جذب دانشگاه می‌شود که بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب نیز باید تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام شود.

برچسب ها: هیأت علمی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار