کد خبر: 1159418
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
سرپرست سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ نفر از سارقان حرفه‌ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه خبر داد.

به گزارش جوان آنلاين به نقل از مهر، سرهنگ محمد رضا موسوی، سرپرست سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: خرداد ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در محدوده خیابان والفجر تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودروی پژو ۴۰۵ با ۲ سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران نشان می‌داد، خودروی پژو چندی قبل از جنوب شرق تهران به سرقت رفته و سرنشینان آن سارقان حرفه‌ای خودرو هستند که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.

سرپرست سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: سرنشینان خودروی پژو پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شدند و با حرکات مارپیچ به خودروی‌های عبوری شهروندان آسیب وارد کردند و به هشدار‌های مأموران بی‌توجهی کردند که مأموران در نخستین گام با اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌ها و سپس با ایجاد طرح مهار خودروی متهمان را متوقف و دو متهم را که قصد فرار به صورت پیاده داشتند در محل دستگیر کردند.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه از صندوق عقب خودروی پژو آلات و ادوات سرقت کشف شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پس انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت پژو و دیگر سرقت‌های خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کردند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مأموران نیز مشخص شد، متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت بوده که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار