کد خبر: 1156475
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰
اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین بعد از عملیات «انتقام آزادگان» بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد که اگر اشغالگران بر تجاوزات و استکبار خود پافشاری کنند، روز‌های سیاهی در انتظار آنان است.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از فارس، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین امروز (چهارشنبه، ۱۰می) بعد از انجام عملیات راکتی چندساعته علیه اشغالگران صهیونیست و فرار همه شهرک‌نشینان به پناهگاه‌ها، بیانیه صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: با یاری و کمک خداوند متعال، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین اجرای عملیات «انتقام آزادگان» را اعلام می‌کند؛ عملیاتی که شامل هدایت یک حمله راکتی بزرگ با صد‌ها راکت به اماکن، شهرک‌ها و اهداف دشمن شد و از نوار غزه تا تل‌آویو را دربرگرفت.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: این عملیات در پاسخ به جنایت ترور رهبران مجاهد گردان‌های قدس یعنی «جهاد الغنام»، «خلیل البهتینی» و «طارق عزالدین» از طریق بمباران وحشیانه و خائنانه منازل آنان و همچنین شهادت تعدادی از افراد غیرنظامی بود که در خانه‌هایشان امن بودند.

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در این بیانیه اعلام کرد هم‌زمانی این عملیات قهرمانانه با سالگرد نبرد جاودانه «سیف القدس» مؤید چند نکته است که به آن‌ها اشاره می‌شود:

اول: هدف قراردادن منازل غیرنظامیان، تعرض به مردم ما و ترور فرماندهان و قهرمانان ما خط قرمزی است که با تمام قوا با آن مقابله خواهد شد و انشاءالله دشمن تاوان آن را خواهد پرداخت.

دوم: مقاومت برای همه گزینه‌ها آماده است و اگر اشغالگران بر تجاوزات و استکبار خود پافشاری کنند روز‌های سیاهی در انتظار آنان است.

سوم: مقاومت در همه جبهه‌های وطن، متحد است و شمشیر و سپری برای مردم، سرزمین و مقدسات ما باقی خواهد ماند.

منابع خبری ساعاتی پیش اعلام کردند که مقاومت فلسطین حملات راکتی خود به شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه را آغاز کرده و طی ساعتی با پرتاب بیش از ۱۰۰راکت، به تل‌آویو رسیده‌اند. این حملات سراسر سرزمین‌های اشغالی را در ترس و وحشت فرو برده و موجب فرار شهرک‌نشینان به پناهگاه‌ها شده است.

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به جنایت روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی در حملات هوایی به نوارغزه و به شهادت رساندن سه تن از فرماندهان جهاد اسلامی، بیانیه‌ای صادر و تاکید کرده بود: اتاق مشترک، مسئولیت کامل عواقب این جنایت ناجوانمردانه را بر عهده دشمن جنایتکار می‌داند؛ اشغالگران و رهبران آنان که آغازگر تجاوز هستند، باید خود را برای پرداخت بهای آن آماده کنند.

پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار