کد خبر: 1137773
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004lzB
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
نقدی، با اشاره به پیشرفت ایران اسلامی در عرصه های مختلف پس از پیروزی انقلاب، گفت: این پیشرفت ها مرهون ایثار و شهادت مردم، روستائیان و عشایر است.

به گزارش جوان از لرستان، محمدرضا نقدی، ظهر امروز، در مراسم جشن بزرگ انقلاب در جمع روستائیان و عشایر لرستان در روستای صاحب الزمان خرم آباد، با اشاره به تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی از نظر عمران، پیشرفت و آبادانی، سواد، مراکز درمانی و بهداشتی، تولید و صادرات حرفی برای گفتن نداشتیم، گفت: امروز به برکت شما روستائیان و عشایر و جانفشانی‌ ایثارگران و شهدا، کشور در جایگاه بی نظیری در جهان قرار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیشرفت امروز انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف را مرهون ایثار و شهادت مردم، روستائیان و عشایر است، افزود: هیچ پیشرفتی بدون زحمت حاصل نمی‌شود.

وی با اشاره به  شهادت ۷۶ نفر از روستائیان و عشایر روستای صاحب الزمان خرم آباد در حمایت و پاسداری از انقلاب عنوان کرد: این انقلاب به برکت وجود جانفشانی‌ شهدا و ایثارگران  حاصل شد.

نقدی در ادامه بیان کرد: راه انقلاب راه پیشرفت و توسعه است و اکنون این راه را با هدایت مقام معظم رهبری به پیش می رود.

وی با بیان اینکه آزادی، عظمت، پیشرفت و امنیت امروز ایرن مرهون خون شهدا است، گفت: حضور امروز ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن میثاق دوباره با شهدا، امام، رهبری و آرمان‌های بلند انقلاب خواهد بود و این حضور خنثی کننده توطئه‌های دشمنان خواهد بود.

گفتنی است، روستای صاحب الزمان در 30 کیلومتری شهر خرم‌آباد با اهدای ۷۶ شهید، ۳۵۰ جانباز ، 4 آزاده و ۷۰۰ رزمنده به‌ نوعی قلب جغرافیای شهادت و دهکده نمونه ایثار و شهادت در لرستان و کشور است.

برچسب ها: مردم ، انقلاب ، دشمن
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار