قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟
کد خبر: 1120391
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hSp
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
ضربه به شبکه همکار با گروهک تروریستی موساد در تهران و اعدام تمامی عوامل مؤثر آن دومین ضربه به رژیم موقت صهیونیستی در طول یک ماه گذشته است!
 

اواخر خردادماه امسال خبر دستگیری یک باند از اراذل‌واوباش موردتوجه قرار گرفت؛ تا پیش‌ازاین بارها پلیس و یا نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کارتل‌های جنایتکار، گروه‌های سازمان‌یافته و یا دسته‌های اشرار را دستگیر و به سزای اعمالشان رسانده بودند، اما دستگیری این گروه جدید با تمامی پرونده‌های گذشته متفاوت بود؛ آن روزها خبر رسید که سربازان گم نام امام زمان (عج) یک باند از اراذل‌واوباشی را ردیابی و دستگیر کرده‌اند که با گروهک تروریستی موساد در ارتباط بوده‌اند.

با دستگیری سردسته این باند بانام محسن اردوخانی معروف به زکریا یک شاخه دیگر از همکاران موساد در تهران نیز شناسایی‌شده و هم‌زمان با زمین‌گیر شدن باند زکریا، تیمی دیگر از اراذل‌واوباش با هدایت فردی بانام میلاد اشرفی نیز دستگیر می‌شوند.

زکریا یک مجرم سابقه‌دار و از اوباش نشان‌دار در غرب کشور است که پس از متواری شدن از کشور به یونان رفته و در آنجا پناهنده می‌شود، این شرور پرحاشیه به دلیل سرقت و قاچاق انسان در آتن دستگیرشده و به سه سال حبس محکوم می‌شود، در آن روزها موساد با بررسی پرونده زکریا در زندان یونان او را مهره‌ای مناسب برای اقدامات خود ارزیابی کرده و قدم‌به‌قدم به سوژه نزدیک می‌شود.

قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟

تور اطلاعاتی روی سر اوباش موساد

ذکریا در زندان با فردی به نام اوزان که وی نیز به همین اتهام بازداشت بوده، آشنا می‌شود. اردوخان‌زاده با پیشنهاد اوزان جهت انجام قاچاق انسان در استانبول ترکیه موافقت کرده و پس‌ازآن به خانه‌ای که قاچاقچیان انسان در آن حضور داشتند، اسکان داده می‌شود. متهم در همان‌جا با شخصی با هویت «آریا» به‌عنوان کاپیتان آشنا می‌شود که در آن زمان آریا، پیشنهاد کار خوب همراه با پول خوب را به متهم می‌دهد. اوزان به اردوخان‌زاده می‌گوید این کار از گربه کشی تا آدم کشی دارد و پیشنهاد می‌دهد که اگر متهم آن را بپذیرد، شماره وی را به صاحب‌کار مربوطه دهد و متهم نیز قبول می‌کند.

سپس بعد از مدتی، متهم از آریا جداشده و شماره تلفن او را می‌گیرد. اردوخان‌زاده به همکاری خود با اوزان ادامه می‌دهد تا اینکه مدت اقامتش در ترکیه تمام می‌شود و اوزان بلیت تهران را برای وی تهیه می‌کند. متهم که مدت اقامتش در ترکیه تمام‌شده و به ایران بازگشته بود، شخصی با شماره تلفن خارجی از طریق واتساپ با وی تماس و ضمن معرفی خود با هویت سیروس (افسر موساد)، عنوان می‌کند، شماره وی را از آریا گرفته است. سیروس در این مکالمه عنوان می‌کند شخصی به نام «کارما» می‌خواهد با وی صحبت کند.

کارما در این تماس اظهار می‌کند آریا شما را تائید کرده و در ادامه سیروس کار را برای شما توضیح خواهد داد. پس از اتمام مکالمه با پیشنهاد سیروس، متهم چند نفر دیگر را برای انجام کار معرفی می‌کند. متهمان برای همکاری با موساد، از طریق کیف پول دیجیتالی در دفعات متعدد، برای اقدامات خود ازجمله خرید اسلحه و تجهیزات مورد نیاز ارز دیجیتال دریافت کرده‌اند.

افسر موساد در اولین مأموریت از او می‌خواهد یک باند از خلاف‌کاران تشکیل داده و دوستان سابقش که از اراذل‌واوباش سابقه‌دار هستند را به گروه دعوت کند. پس از تشکیل این گروهک آموزش‌های مختلف امنیتی به آن‌ها آغاز می‌شود. باند زکریا استفاده از وسایل ارتباط‌گیری خاص و برخی تکنیک‌های ضداطلاعاتی مانند تبدیل محیط ناامن به فضای امن را آموزش می‌بینند. نکته جالب‌توجه آنکه همه این آموزش‌ها به‌صورت آنلاین در واتساپ بوده و در هر مرحله این افراد از سرپل خود به دلار پول گرفته و حس طمع آن‌ها افروخته می‌گردد.

سیروس (افسر موساد) پس از آموزش به گروهک زکریا مرحله دوم همکاری با اراذل‌واوباش را کلید زده و از آن‌ها کاره‌ای ساده‌ای چون پنچر کردن لاستیک خودروهای شهروندان یا آتش زدن برخی اماکن را طلب می‌کند. در این مرحله باند زکریا در مرحله ارزیابی نهایی قرارگرفته است. طبق اعترافات صورت گرفته توسط اعضای این گروهک جنایت‌کار، سیروس به دلیل عدم اشراف امنیتی دقیق یک گروه دیگر را نیز به باند زکریا اضافه کرده تا مأموریت اصلی آغاز شود!

در این مرحله افسر موساد از این باند اوباش‌ می‌خواهد دست به آدم‌ربایی زده و برخی افراد که درگذشته نیروی جهادگر بوده و یا شمایلی نزدیک به نیروهای انقلابی دارند را دزدیده و از با استفاده از تهدید و اعمال خشونت از آن‌ها فیلم تهیه کنند. هدف آن بود محتوای به‌دست‌آمده در اختیار رسانه‌های معاند در خارج از کشور قرار بگیرد.

باند زکریا قبل از انجام مأموریت اصلی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر می‌شوند. نکته مهم آن‌که سیروس (سرپل و افسر موساد) از همان مرحله ارتباط‌گیری اولیه با اراذل‌واوباش در داخل در تور قرار داشته و با ریکاوری اطلاعاتی و جنگ سایبری توسط نیروهای کشورمان گمراه می‌شود. پس از زمین‌گیر شدن باند زکریا در تهران، تازه موساد متوجه می‌شود در چه دامی افتاده است.

بر اساس مستندات پرونده و اعترافات متهمان، عوامل اصلی این تیم متشکل از اراذل‌واوباش در قالب ۲ تیم عملیاتی بوده و رابط موساد با هر دو تیم یک نفر همان سیروس بوده است که نفرات تیم دوم او را به نام سیاوش می‌شناختند! ماجرای ارتباط‌گیری تیم دوم با موساد نیز قابل‌توجه است، میلاد اشرفی سردسته باند دوم اوباش در اینستاگرام و از طریق یک آیدی فیک بانام آزیتا به سیروس در سوئد متصل می‌شود.

سیروس مانند روش کار با باند ذکریا در ابتدا از متهم اشرفی می‌خواهد اقداماتی نظیر شعارنویسی و آتش زدن لاستیک را انجام دهد و در ادامه برنامه‌هایی مهم‌تر را به او ابلاغ می‌کند و از وی می‌خواهد که افرادی مطمئن را به گروه معرفی کند.

قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟

قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟

پس از دستگیری متهمان و طی روال قانونی پرونده و صدور احکام اولیه متهمان، پرونده جهت فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور ارجاع شد. پرونده در شعبه نهم دیوان عالی کشور بررسی و درنهایت رأی نهایی برای ۷ نفر از متهمان صادر شد. بر اساس رأی نهایی صادره از سوی دیوان عالی کشور، متهمان ردیف اول تا چهارم پرونده، به نام‌های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی محمودآباد، میلاد اشرفی آتباتان و منوچهر شهبندی بجندی به جرم همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی و آدم‌ربایی به اعدام محکوم شدند.

سه متهم دیگر، بر اساس جرایمی ازجمله ارتکاب جرم علیه امنیت کشور، معاونت در آدم‌ربایی و نگهداری سلاح به ۵ تا ۱۰ سال حبس محکوم شدند. بر همین اساس صبح امروز، احکام ۴ نفر از اعضای اصلی باند اراذل‌واوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اجرا شد.

دو ضربه با یک هدف در بازی پایانی!

ضربه به شبکه همکار با گروهک تروریستی موساد در تهران و اعدام تمامی عوامل مؤثر آن دومین ضربه به رژیم موقت صهیونیستی در طول یک ماه گذشته است! هفته گذشته خبر رسید که عملیات مخفی موساد در کردستان عراق لو رفته و تمامی همکاران این شبکه به‌صورت کامل شناسایی‌شده‌اند، این ضربه اطلاعاتی به موساد قابل‌تأمل است.

رژیم موقت صهیونیستی چندین دهه است که به‌طور متناوب روی طرح کردها برای دستیابی به استقلال سرمایه‌گذاری کرده است، در شرایطی که موساد تلاش می‌کرد با استفاده از برخی اغتشاشات محله محور برخی گروهک‌های تجزیه‌طلب در شمال غرب کشور را فعال ساخته و آن‌ها را برای اجرای عملیات تروریستی آماده کند؛ افشای جزییات توطئه موساد و نیز دستگیری برخی سر شبکه‌های مزدور تفسیر مهمی دارد.

قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟

قدم‌به‌قدم با عملیات پاک‌سازی لانه موساد در سوئد توسط سازمان اطلاعات سپاه/ باند زکریا چگونه به ایستگاه پایانی رسید؟

این سطح از شکست امنیتی به‌قدری است که رئیس سابق شاباک در توصیف آن در یادداشتی نوشته است: اگر بن گویر و اسموتریچ در دولت بی بی به وعده‌های خود به رأی دهندگان عمل کنند، حوادث سخت و خشونت‌های بسیار شدیدتری خواهیم داشت. واقعیتی که در آن مردم از رفتن به مراکز خرید می‌ترسند و سرمایه‌گذاری خارجی وجود ندارد!

طبق برآورد محافل صهیونیستی نزدیک به ۶۱ درصد ساکنان مناطق اشغالی در مورد آینده رژیم علی نگران بوده و در بین طرفداران نتانیابو این مقدار به ۴۱٪ و در مخالفان به ۸۲٪ رسیده است. این روزها سران رژیم موقت صهیونیستی در یک ابهام تحلیلی شدید به سر می‌برند، درحالی‌که آن‌ها در شوک ۷۰۰ بار قطعی برق در یک روز هستند، کمی آن‌سوتر دست و پای موساد در تهران و اقلیم کردستان قطع‌شده است؛ این ضربات همان امتداد مسیری است که ژنرال صهیونیست الیعاز چنی ماروم درباره‌اش گفته بود که بازی را سه هیچ به ایران باختیم!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار