کد خبر: 1114366
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004fte
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به صوت لورفته از مجری شبکه بی‌بی‌سی فارسی
صوت لورفته رعنا رحیم‌پور، مجری بی‌بی‌سی هنگام حرف زدن با مادرش که از پشت پرده شبکه سعودی ایران اینترنشنال پرده برمی‌دارد، واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی داشت. رحیم‌پور بی‌پرده از هدف تجزیه شدن ایران خبر می‌دهد و تأکید می‌کند که هدف پشت پرده آشوب‌ها نه دموکراسی، بلکه تجزیه ایران است!

صوت لورفته رعنا رحیم‌پور، مجری بی‌بی‌سی هنگام حرف زدن با مادرش که از پشت پرده شبکه سعودی ایران اینترنشنال پرده برمی‌دارد، واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی داشت. رحیم‌پور بی‌پرده از هدف تجزیه شدن ایران خبر می‌دهد و تأکید می‌کند که هدف پشت پرده آشوب‌ها نه دموکراسی، بلکه تجزیه ایران است! او گفته که در رسانه سعودی اینترنشنال ابلاغ شده که فقط با رهبران احزاب {تجزیه‌طلب} گفتگو و به آن‌ها تریبون داده شود! رعنا رحیم‌پور اصالت این فایل صوتی را در صفحه اینستاگرامش تأیید کرده است. کاربران به تحلیل صوت منتشرشده پرداختند و بیان داشتند که هر چند حرف تازه‌ای نیست و هدف اینترنشنال واضح است، اما این صوت، صحتی بر همه تحلیل‌های پیشین است. برخی نیز احتمال دادند این صوت، عامدانه منتشر شده تا بی‌بی‌سی خط خود را از اینترنشنال جدا سازد. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران مرور شده است.


مهدی خراطیان:
سخنان لورفته رعنارحیم‌پور (مجری BBC) هیچ نکته جدیدی نداشت، از ابتدا مشخص بود که: ۱. شبکه ایران اینترنشنال در جهت وجهه‌سازی برای گروه‌های تجزیه‌طلب و تحریک اقوام حرکت می‌کند. ۲. ریاض و سایر کشور‌های GCC هرگز در جهت حمایت از یک ایران یکپارچه، دموکراتیک و قدرتمند حرکت نکرده و نخواهند کرد.
علی‌اکبر رائفی‌پور:
صوت لورفته رعنا رحیم‌پور، مجری بی‌بی‌سی نشان می‌دهد از نظر دشمنان، ایران به نقطه غیرقابل بازگشتی رسیده که اگر هر چه سریع‌تر و از هر طریق ممکن تجزیه نشود، دیگر نمی‌توان آن را کنترل کرد. به عبارت دیگر هیچ راه دیگری از جمله تحریم و جنگ برای توقف ایران وجود ندارد.
امیرحسین ثابتی:
تا دیروز می‌گفتیم که هدف آشوب‌ها تجزیه ایران است، می‌گفتند شما بدبین هستید و توهم توطئه دارید. این بار این حرف را ما نمی‌گوییم، رعنا رحیم‌پور خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی است که می‌گوید، ایران اینترنشنال دنبال تجزیه و ویرانی در ایران است نه دموکراسی!
دانیال معمار:
دو صوت لورفته از رعنا رحیم‌پور و سالومه سیدنیا در این ایام با صراحت تمام و آشکارا نشان داد خودشان در رسانه‌های سعودی- لندنی فقط به دنبال پول وطن‌فروشی هستند و اربابان‌شان دنبال تجزیه وطن ما.
عبدالمجید خرقانی:
اگه میخوایین بدونین تمام برنامه دشمنان ایران تو این مدت چی بوده و اسم مهسا امینی فقط یه بهانه و دستاویزه، کافیه این صوت رعنا رحیم‌پور رو گوش کنید و خلاص.
آرش رجب‌پور:
حرف‌های لورفته رعنا رحیم‌پور در مکالمه با مادرش کاملاً درست است. مدت‌هاست در شبکه‌های اجتماعی از اهداف رادیو ریاض می‌گوییم، این رسانه ضدایرانی همواره قصد دارد گروه‌های ضدایرانی و نژادپرست مثل چپ‌های ضدملی و تجزیه‌طلبان را به عنوان آلترناتیو به مردم قالب کند.
پوریا فاضل:
بعد از پخش صحبت‌های رعنا رحیم‌پور با مادرش و بازافشای تجزیه‌طلبی ایران از سوی اینترنشنال، گفته من حرفام خصوصی بوده! خانم رحیم‌پور، تو واقعاً معتقدی که میخوان ایران رو ویران کنن و به عنوان یک ایرانی ساکتی؟! نگران چی هستی؟! # شرف
سید‌پویان حسین‌پور:
درباره صوت لورفته رعنا رحیم‌پور (مجری بی‌بی‌سی) درباره پیگیری خط تجزیه‌طلبی در شبکه اینترنشنال باید بدانیم که این صوت احتمالاً توسط خود بی‌بی‌سی و با هدف تطهیر چهره این شبکه از رادیکالیسم اینترنشنال درز داده شده و الا سگ زرد برادر شغال است و بی‌بی‌سی هم بهتر از دیگری نیست!
فهیمه حاجی‌نصیری:
نه اینکه بی‌بی‌سی همیشه خیلی رو حفظ تمامیت ارضی و عدم جنگ‌های قومیتی در ایران تأکید می‌کرده و با هیچ پفیوز تجزیه‌طلبی مصاحبه نکرده! پادو‌هایی مثل رعنا رحیم‌پور با این بازی‌های رسانه‌ای میخوان دکان وطن‌فروشی‌شون سر پا بمونه و از رونق نیفته.
#سگ زرد برادر شغاله

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار