کد خبر: 1113067
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶
رسوایی تازه رسانه‌های آشوب ساز، سوءاستفاده از عکس احساس‌برانگیز دختر فرشته احمدی است که حالا معلوم شده او اساساً در هیچ اغتشاش و تجمعی نبوده که در آنجا کشته شده باشد.

رسوایی تازه رسانه‌های آشوب ساز، سوءاستفاده از عکس احساس‌برانگیز دختر فرشته احمدی است که حالا معلوم شده او اساساً در هیچ اغتشاش و تجمعی نبوده که در آنجا کشته شده باشد.
در روز‌های اخیر که پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب به صورت زنجیره‌ای در حال انجام است، هر روز نام‌هایی مختلف از شهر‌های ایران مطرح می‌شود که از سوی نیرو‌های امنیتی کشته شده‌اند و پس از بررسی‌ها مشخص می‌شود این افراد یا زنده هستند یا دلیل مرگشان موضوع دیگری بوده است. نیکا شاکرمی، اسرا پناهی، دکتر پریسا بهمنی، نگین عبدالملکی، سارینا اسماعیل زاده، آرنیکا قائم مقامی، مائده جوانفر و بسیاری افراد دیگر نمونه‌هایی از همین دست هستند.
اخیراً نیز یکی از افرادی که رسانه‌های ضد انقلاب روی ماجرای فوت وی مانور داده‌اند و تلاش می‌کنند مرگ او را با اغتشاشات اخیر مرتبط کنند، خانمی به نام فرشته احمدی اهل شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی است.
ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در گفتگو با میزان در خصوص جزئیات فوت خانم فرشته احمدی در شهرستان مهاباد اظهار کرد: برای بررسی علت فوت خانم احمدی پرونده کیفری تشکیل شده و بازپرس ویژه قتل با همکاری کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی و اداره اطلاعات استان به طور دقیق در حل بررسی پرونده هستند.
عتباتی تصریح کرد: دادستان شهرستان مهاباد نیز با دستور بنده به همراه کارآگاهان جنایی برای بررسی بیشتر پرونده در محل حادثه حضور پیدا کرده و تحقیقات همه جانبه‌ای در حال انجام است.
وی تأکید کرد: طبق بررسی‌هایی که انجام شده اثبات گردیده، شلیک گلوله از داخل منزل این فرد انجام شده و این موضوع را اعضای خانواده این خانم هم تأیید کرده‌اند. حسب اعلام مراجع انتظامی و امنیتی در محدوده منزل این خانم در زمان وقوع حادثه هیچ گونه تجمع، اغتشاش و حضور پلیس نیز وجود نداشته است.
به گفته عتباتی در حال حاضر پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شده و بازپرس جنایی در حال بررسی موضوع و انجام تحقیقات مقدماتی است.
وی گفت: این پرونده با دستور ویژه در حال رسیدگی است. دستگاه قضایی با دقت و جدیت و بدون توجه به فضاسازی‌های رسانه‌ای موضوع قتل خانم احمدی را بررسی می‌کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار