کد خبر: 1078370
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004WX4
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
امام جمعه سلسله:
حجت الاسلام امیدی با اشاره به توطئه های دشمن که امروز امید مردم را هدف قرار داده است، گفت: خدمت به مردم و امیدآفرینی در جامعه اولویت کار مدیران و مسؤولان قرار گیرد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام مراد امیدی، ظهر امروزدر آیین راه اندازی خطوط جدید کارخانه آب معدنی مخملکوه، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت گفت: این ایام فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب است.

امام جمعه شهرستان سلسله بر ضرورت تقویت خدمت رسانی ها به مردم تأکید کرد و افزود: این ایام باید تبلور خدمت رسانی ها به مردم باشد.

وی اظهار کرد: جنگ هشت ساله، تحریم های فلج کننده و توطئه های فرهنگی از جمله دسیسه های دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی و ملت ایران است و راه مقابله با این توطئه ها وحدت کلمه، خدمت به مردم و بصیرت و هوشیاری است.

پشتوانه مردمی خنثی کننده توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام امیدی مردم را صاحبان انقلاب خواند و عنوان کرد: پشتوانه مردمی عامل خنثی کننده توطئه های دشمنان بوده و باید قدردان حضور مردم باشیم که بهترین راه قدردانی خدمت بی منت و تلاش برای رفع مشکلات است.

وی ادامه داد: امروز دشمن امید مردم را نشانه گرفته است، ب خدمت به مردم برداشتن موانع سر راه پیشرفت، اشتغال زایی، رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم از راه های امیدآفرینی در جامعه است.

حجت الاسلام امیدی بیان کرد: اگر مسؤولان اخلاق اسلامی را رعایت کنند و وظایف خود را به درستی انجام دهند مردم امیدوار می شوند.

وی تصریح کرد: امروز برای رفع  مشکلات و دغدغه های مردم تلاش مضاعف، جهادی و انقلابی لازم بوده که باید در اولویت کار مسؤولان قرار گیرد، حضور نیروی انقلابی، کارآمد و جهادی در نظام برای رفع مشکلات مردم و کشور ضروری است.

امام جمعه سلسله بر ضرورت برکناری مدیران ناکارآمد و روی کار آمدن مدیران جهادی برای خدمت به مردم و جامعه تأکید کرد و گفت: پذیرش مسؤولیت ها فرصتی برای خدمت به مردم و باز کردن گره از کار جوانان جامعه است که باید آن را غنیمت شمرد.

 

برچسب ها: دهه فجر ، انقلاب ، مردم
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار