بصیرت و هوشیاری مردم لازمه مقابله با توطئه های و فتنه های دشمن است
کد خبر: 1074144
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VQu
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به ینکه فتنه همواره در شکل های جدید ظاهر می شود، گفت: بصیرت و هوشیاری مردم برای خنثی کردن هر فتنه ای لازم است.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، عصر امروز در گرامیداشت حماسه نهم دی در مصلی شهرستان دورود، با اشاره به فتنه 88 گفت: در سال ۸۸ فتنه‌ای برپا شد که تشخیص حق علیه باطل برای افرادی دشوار بود و آمریکا در بستر انتخابات ریاست جمهوری جریانی همسو با غرب را به بهانه تقلب به خیابان‌ها کشاند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه فتنه ، شش ماه در ایران طول کشید، افزود: مردم پس از تحمل ماه‌ها به خیابان‌ها آمدند و دلبستگی خود را به نظام اسلامی و ولایت نشان دادند.

وی با بیان اینکه حماسه نهم دی نشان داد مردم آرمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی را می‌شناسند و گای انقلب ایستاده اند، عنوان کرد: فتنه‌گری در هر دوره خود را به شکل جدید نشان می دهد و مردم باید همواره هوشیار باشند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی ادامه داد: بصیرت، هوشمندی، آگاهی و پیروی از آموزه های فاطمی ضرورتی انکر ناپذیر برای مقابله با توطئه های دشمنان است و حرکت در مسیر انقلاب است.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی عنوان کرد: شهید سلیمانی پرورش یافته هشت سال دفاع مقدس می‌باشد و گرامیداشت وی گرامیداشت همه شهدای انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان داشت: ممکن است در راه امر به معروف و نهی از منکر و مجاهدت در راه انقلاب اسلامی و راه شهید سلیمانی حرف تلخی بشنویم اما باید ایستادگی کنیم.

 

 

برچسب ها: 9دی ، بصیرت ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار