مافیا در نمایش خانگی کار‌ها را دست به دست می‌کنند
کد خبر: 1070787
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UYl
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
کارگردان و تهیه‌کننده سینما:

کارگردان فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبی» ضمن اشاره به اینکه ادغام جشنواره بین‌المللی و ملی فیلم فجر بهترین تصمیم بود، می‌گوید: جشنواره فیلم فجر از همان ابتدا هم انقلابی بوده، اصلاً دلیل پیدایش این جشنواره فجر انقلاب اسلامی و ثمره همین رویداد بزرگ بوده است.
مهدی صباغ‌زاده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما درباره ادغام جشنواره بین‌المللی و ملی فیلم فجر به میزان می‌گوید: به نظر من این بهترین تصمیم بود، زیرا در سال‌های گذشته جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دستاورد بزرگی نداشت، تلفیق این دو جشنواره تصمیم درستی بود، زیرا در مخارج صرفه‌جویی درستی شد، به نظر من این اتفاق هدررفت سرمایه را پایان داد، ما کلاً یک جشنواره فیلم فجر داریم و نیازی به جدا‌سازی بخش بین‌الملل و ملی نبوده و نیست، زیرا همه فیلم‌ها می‌توانند به راحتی در یک جشنواره با برنامه‌ریزی درست حضور داشته باشند. شخصاً معتقدم تلفیق جشنواره جهانی و ملی فیلم فجر مثبت بوده است و تأثیرش امسال و در سال‌های بعد به خوبی نمایان خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم فجر از همان ابتدا هم انقلابی بوده است، اظهار می‌دارد: اصلاً دلیل پیدایش این جشنواره فجر انقلاب اسلامی و ثمره همین رویداد بزرگ بوده است، از نظر من این جشنواره باید همین روند را حتی پررنگ‌تر در این دوره و ادوار آینده ادامه دهد. شاید برخی انقلابی بودن را با شعارزدگی اشتباه بگیرند، اما اینگونه نیست، وقتی جشنواره‌ای از همان ابتدا به واسطه انقلاب اسلامی به وجود آمده است، پس پرداختن به موضوعات انقلابی در آن نوعی وظیفه بوده و به هیچ عنوان حمل بر شعارزدگی نیست.
صباغ‌زاده همچنین درباره احتمال حضورش در شبکه نمایش خانگی و تجربه تهیه‌کنندگی یا کارگردانی در این مدیوم افزود: بدون شک دوست دارم در شبکه نمایش خانگی کار کنم، منتها مافیای شبکه نمایش خانگی به هیچ وجه اجازه ورود غیرخودی‌ها را نمی‌دهد. همان مافیای سینما در سال‌های گذشته بسیار پررنگ‌تر راهی شبکه نمایش خانگی شده است.
وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: متأسفانه در عرصه هنر و سینما مافیا همواره وجود دارد. این روز‌ها با حضور همین مافیا شاهد حضور تعداد محدودی از افراد در شبکه نمایش خانگی هستیم که آثار را باهم دست به دست می‌کنند. تا زمانی که این وضعیت وجود داشته باشد، نمی‌توانیم امیدوار به حضور چهره‌های توانمند در مدیوم نمایش خانگی باشیم، زیرا آنچه انتخاب‌ها در شبکه نمایش خانگی را معین می‌کند، مافیاست و نه چیزی دیگر.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار