شورای امربه معروف و نهی از منکر در اتحادیه های مختلف صنفی تشکیل می شود
کد خبر: 1063821
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SkP
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان:
حجت الاسلام حقیان از تشکیل شورای امربه معروف و نهی از منکر در اتحادیه های مختلف صنفی خبر داد و گفت: هدف فرهنگ سازی و تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام رضا حقیان، ظهر امروز در در حاشیه دومین جلسه  تشکیل  شوراهای امر به معروف اتحادیه های خیاطان و آرایشگران زنان گفت: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دراتحادیه های صنفی مختلف از برنامه های مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان افزود: هدف از تشکیل شورای امر به معروف ونهی از منکر در اتحادیه های مختلف صنفی تبلیغ، ترویج و نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، بازار و توسعه فرهنگ تذکر زبانی در مواجهه با منکرات است.

وی خاطرنشان کرد: پس از تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در اتحادیه های مختلف صنفی دوره های آموزشی ویژه آن شورا ها  برگزار می شود.

حجت الاسلام  حقیان بیان داشت: امید است تشکیل شوراهای امر به معروف ونهی از منکر در اتحادیه های  صنفی حرکتی مثبت در جهت فرهنگ سازی و تبلیغ فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشد.

وی عنوان داشت: تشکیل این شوراها  در جهت فرهنگسازی و توسعه  تذکر لسانی و زبانی در استان لرستان نقش آفرین است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار