انتقال فرهنگ ایثار و شهادت راه مقابله با توطئه های دشمنان است
کد خبر: 1063676
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Si4
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان:
سردار کشکولی با بیان اینکه شهدا پرچمداران و منشا هدایت بشریت در سراسر کشور هستند، گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

به گزارش جوان از لرستان، سردار مرتضی کشکولی، امروز در مراسم افتتاح یادمان شهدای گمنام معمولان، اظهار داشت: دفاع مقدس گنجینه ای بزرگ برای ملت ایران است.

فرمانده سپاه لرستان با تاکید بر ضرورت ترویج و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

وی بیان کرد: دوران دفاع مقدس جنگ مرز و خاک نبود بلکه نبرد بین کفر و ایمان بود که برای جلوگیری از گسترش نورانیت اسلام بر انقلاب نوپای ایران از سوی صدام و به پشتوانه آمریکا و استکبار جهانی تحمیل شد.

سردار کشکولی بیان کرد: دفاع مقدس، قطعه ای متصل به انقلاب اسلامی است که برای دفاع از مظلومیت و آزادی ادامه یافت و شهدای این دوران چراغ هدایت بشریت و تمام آزادیخواهان سراسر دنیا هستند و افرادی که شهدا را جدای از انقلاب می دانند نتوانسته اند به قداست و فیوضات دفاع مقدس پی ببرند.

وی بیان کرد: مزار و یادمان های شهدا به عنوان قرارگاه های بسیار مهم فرهنگی و موثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می شوند و منشا روشنگری و حقیقت جویی برای جوانان هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان  اظهار کرد: یادمان گلزار شهدای گمنام معمولان مجموعه ای بسیار شکیل و زیبا است که به طور قطع منشا خیر و برکت جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا  است.

برچسب ها: شهدا ، ایثار ، شهادت
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار