شرکت پالایش نفت اصفهان الزامات زیست محیطی رعایت می کند
کد خبر: 1061833
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SEL
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
رئیس برنامه ریزی و کنترل پروژه های شرکت پالایش نفت اصفهان:
علی محمد یسلیانی گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای رعایت الزامات زیست محیطی و همچنین مدیریت مصارف انرژی و صیانت از منابع ملی اقدام به تعریف و اجرای پروژه های زیست محیطی در حوزه تولید سوخت های پاک و همچنین مدیریت آب نموده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، رئیس برنامه ریزی و کنترل پروژه های شرکت پالایش نفت اصفهان اظهار داشت: در بخش مدیریت آب ، پروژه های با اهمیتی نظیر تصفیه پساب شاهین شهر ، باز سازی برج های خنک کننده ، بازیابی آب های فوق شور و جایگزینی کولینگ های هیبریدی بجای کولینگ تعریف گردیده که تاکنون پروژه بازسازی برج های خنک کننده و همچنین تصفیه پساب با موفقیت کامل راه اندازی گردیده اند.

وی افزود: شرکت پالایش نفت اصفهان برای استفاده از روزانه ۹۰۰ متر مکعب پساب صنعتی از تصفیه خانه شاهین شهر برای تامین آب صنعتی مورد نیاز در شرکت پالایش نفت اصفهان ، پروژه زیست محیطی تصفیه پساب احداث و راه اندازی گردیده است.

رئیس برنامه ریزی و کنترل پروژه های شرکت پالایش نفت اصفهان با اشاره به اجرای طرح زیست محیطی تصفیه گازوئیل در این پالایشگاه گفت: اجرای این طرح به دست متخصصان داخلی از سال ۱۳۹۳ آغاز شده و در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می‌رسد.

یسلیانی  اذعان نمود: میزان بودجه این طرح را ۳۷ هزار میلیارد ریال اعتبار ریالی و ۵۴۰ میلیون یورو اعتبار ارزی بیان کرد و گفت در طول اجرای این طرح روزانه ۵ هزار نفر در این طرح مشغول به کار بوده اند.

وی با بیان اینکه شرکت پالایش نفت اصفهان موظف است برای اساس مصوبه هیات دولت ،گازوییل گازوئیل تولیدی را مطابق با الزامات زیست محیطی، یورو ۵ نماید. در این راستا میزان گوگرد موجود در این محصول به میزان کمتر از  PPM 50خواهد رسید. با راه اندازی طرح تصفیه گازوئیل روزانه ۳۰۰ تن گوگرد از گازوئیل تولیدی جداسازی خواهد گردید.

رئیس برنامه ریزی و کنترل پروژه های شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: در جهت رعایت مباحث زیست محیطی، گوگرد جدا شده بصورت گرانول شده انبارش و تحویل مشتریان می گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی