ورود به ژانر‌های متفاوت دایره مخاطب را وسعت می‌دهد
کد خبر: 1060828
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ry8
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
بازیگر سریال «گاندو» مطرح کرد
اینکه مخاطب از فصل دوم «گاندو» هم استقبال کرده نشان‌دهنده آن است که مردم طالب تنوع ژانر هستند و از ژانر‌هایی مثل جاسوسی- امنیتی هم خوششان می‌آید.

اینکه مخاطب از فصل دوم «گاندو» هم استقبال کرده نشان‌دهنده آن است که مردم طالب تنوع ژانر هستند و از ژانر‌هایی مثل جاسوسی- امنیتی هم خوششان می‌آید.
حمید متقی بازیگر سریال گاندو با بیان این مطلب به «جوان» گفت: واکنشی که از مخاطبان سریال گاندو گرفته‌ام، واکنش‌های مثبت و توأم با احساس رضایت از فضای کلی سریال بوده است.
این بازیگر که در هر دو فصل گاندو ایفاگر یک مأمور امنیتی بوده درباره سختی‌های ایفای چنین نقشی عنوان کرد: همان قدر که چنین نقش‌هایی برای مخاطبان کنجکاو‌ی ایجاد می‌کند، برای خودم به عنوان بازیگر هم چنین نقشی خیلی چالش داشت، چون اطلاعات زیادی درباره آن وجود نداشت.
متقی ادامه داد: سعی کردم با استفاده از فیلم‌ها و سریال‌هایی که درباره زندگی مأموران امنیتی ساخته شده بیشتر و بهتر به نقش نزدیک شوم و کنار تعامل با کارگردان به درکی جامع از یک مأمور امنیتی برسم و حین بازی نیز این درک را بیشتر و بیشتر کنم، چون معتقدم اگر خدایی ناکرده بازیگر نقش را دست‌کم بگیرد و به دنبال شناخت مختصات روانی، فکری و شخصیتی نقش نرود، به طور عادی دستش خالی خواهد ماند و نمی‌تواند پیچیدگی‌های کاراکتر را به درستی ارائه دهد و همین سبب می‌شود مخاطب هم زیاد ارتباط برقرار نکند.
این بازیگر که در سریال «دادستان» هم ایفاگر یک مأمور امنیتی بوده، درباره تفاوت‌های کار در این دو سریال توضیح داد: تفاوت در وجوه اصلی کاراکتر بود. در سریال دادستان نقش مأمور امنیتی را بازی کرده بودم که اهل عملیات و درگیری و تعقیب و گریز بود، اما شخصیت سریال گاندو بیشتر اهل کار‌های نرم‌افزاری و آماده کردن اطلاعات برای مأموران است. وی ادامه داد: کاراکترم در گاندو بیشتر جنبه نرم‌افزاری دارد و بیشتر روی هوش و نبوغش متمرکز است تا درگیری و کار فیزیکی. در دادستان بیشتر فیزیک بود که اهمیت داشت و اینجا، هوش و نبوغ سایبری.
بازیگر سریال «آرام می‌گیریم» ادامه داد: موفقیت گاندو منهای لحن جسورانه‌اش به خاطر پرداخت دقیق و نزدیک به واقعیت از زندگی کاری و شخصی مأموران امنیتی است، البته این گونه تصویرسازی‌ها در فیلم‌های هالیوودی هم دیده می‌شود و اساساً بینندگان دوست دارند درباره آدم‌ها و موقعیت‌های ناشناخته، بیشتر و بیشتر بدانند.
متقی تأکید کرد:‌ای کاش اقبال مخاطب به این گونه سریال‌ها سبب‌ساز آن شود که در آینده باز هم سریال‌های ماجراجویانه و نزدیک به واقعیت درباره مضامین امنیتی تولید شود تا دید مخاطب نسبت به این مقولات بالاتر رود و نگاه دقیق‌تری به مباحث امنیت داخلی پیدا کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار