۸ پیشنهاد ساده برای دعوت به رأی
کد خبر: 1050315
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PEZ
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵

محسن مهدیان در کانال تلگرامی خود از هشت پیشنهاد ساده برای دعوت به رأی نوشت. مواردی که او بدان‌ها اشاره کرده عبارتند از:
۱- فریاد بزنید: رأی می‌دهم را فریاد بزنید. زیاد بودن را به رخ بکشید و به چشم بیاورید. ضدانقلاب می‌خواهد گرفتار مارپیچ سکوت شوید. احساس کنید در اقلیت هستید و اعتماد به نفس‌تان را از دست بدهید و خودسانسور و ساکت شوید.
۲- آدرس شوید: همه فکر و ذکرتان شود تبلیغ «راه هست». آدرس تغییر شوید. آدرس برون‌رفت از وضع موجود. هر نامزدی که راه‌حل داشت را سر دست بگیرید. فرق نمی‌کنید چه کسی. موضوعاتی را انتخاب کنید که به زندگی و سفره مردم نزدیک باشد. تلاش شب و روز ضدانقلاب تنها یک چیز است: بن‌بست.
۳- افشاگر باشید: هر کس و هر جا که مردم را دعوت به رأی ندادن کرد افشا کنید. کلیدواژه افشاگری نیز این است: «دلسوز نیستند». هرکس با ژست دلسوزی گفت: «رأی ندهید» جاهل نباشد، منافق است.
۴- غیرتی باشید: در تولید ادبیات غیرتی باشد. واژه‌های پرقدرت استفاده کنید. شل از انتخابات دفاع نکنید. مردم‌سالاری مثل خاک وطن است؛ حرمت دارد. ضدانقلاب تلاش می‌کند انتخابات را در ذهن‌تان رقیق کند تا ذهن کمتر درگیر شود.
۵- یادآور گذشته باشید: خاطره این هشت سال را تداعی کنید. توضیح دهید که «اگر روحانی نبود» چنین و چنان نبودیم. مهم‌تر از یادآوری تلخی‌ها، علت‌ها است. اینکه دولت چه خطا‌هایی کرد که منجر به هشت سال خاطره آزاردهنده برای مردم شد. ضدانقلاب تلاش می‌کند این خاطرات تلخ را با خطای تعمیم به پای ساختار بنویسد تا مردم از صندوق قهر کنند. شما برعکس، علت خطا‌ها را بدون بزرگنمایی دقیق کنید و نقش دولت و روحانی را تصریح کنید.
۶- تفاوت‌ها را نشان دهید: نامزد‌های موجود یک تفکر ندارند. اختلاف‌ها معنادار است. عادت کردیم در دوقطبی‌های تخیلی نامزد انتخاب کنیم. این خطاست. اختلاف‌ها را نشان دهید. کمک کنید مردم تفاوت سلایق را در رقابت موجود احساس کنند و نماینده خود را بیابند.
۷- آرای خاکستری را بیابید: آرای سیاه و ضدانقلاب را ر‌ها کنید. فقط اهل تردید و آرای خاکستری. بند‌های ۲ و ۵ برای این گروه است. از نزدیکان و دوستان و فامیل شروع کنید.
۸- جانفدا بسازید: گروه سخت تبلیغی درست کنید. گروه‌هایی که حاضر باشند برای مشارکت تلاش کنند. برای ایجاد انگیزه، مبانی مردم‌سالاری دینی را در همین زمان کوتاه از زبان امامین انقلاب تولید و به اشتراک بگذارید و برای جانفدا‌ها و گروه وفاداران ایجاد انگیزه کنید. مهم‌تر از اصلحیت، جمهوریت است. رقیب اصلی نامزد جریان انقلاب، قهر مردم است. این دوره برای مشارکت تراکت پخش کنید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار