خوشه فرآوری محصولات زیتون در قزوین راه اندازی می‌شود
کد خبر: 1050030
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P9y
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: با برگزاري مناقصه عمومي عامل توسعه پروژه خوشه فرآوري محصولات زيتون طارم سفلي انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " شهريار كشاورز" در جلسه انتخاب عامل توسعه خوشه فرآوري محصولات زيتون اظهار داشت: در راستاي اجراي برنامه هاي توسعه اي شركت شهرك هاي صنعتي و از آنجايي كه خوشه های كسب و كار نقش محوری و بارزی در نيل به اهداف سیاستهای اقتصاد مقاومتي و صنعتی کشور ایفا می کند، با اعلام فراخوان عمومي و از بين چهار شركت كننده، سيد امير محمد خطيبي به عنوان عامل توسعه خوشه خوشه فرآوري محصولات زيتون طارم سفلي انتخاب گرديد.
وي افزود: تشکیل خوشه فرآوري محصولات زیتون با هدف توسعه تولید و اشتغال مربوط به این محصول و ایجاد انسجام بیشتر بین واحدهای تولیدی و فرآوری به زودي آغاز گرديد كه در حال حاضر قزوين رتبه دوم تولید زیتون در کشور را داراست.
شهريار كشاورز گفت: با تشکیل خوشه زیتون، برندسازی زیتون طارم سفلی، بازاریابی و صادرات محصولات وابسته به زيتون، ايجاد شبكه هاي كسب و كار و.. از جمله فعاليتهاي اين حوزه مي باشد.
عضو هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان در پايان تصريح كرد: آقاي خطيبي به عنوان عامل توسعه خوشه فرآوري محصولات زيتون طارم سفلي قزوین به عنوان یک کارشناس توانمند قرار است طرح عملیاتی را برای راه اندازی خوشه و برند سازی آن انجام دهد که امیدواریم با حمایت لازم بتوان از این ظرفیت برای رونق تولید در بخش زيتون بخوبی استفاده کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار

گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، صدیقه ربیعی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی دانشجویان با مفاهیم مهارت و نوآوری و کار آفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و همچنین پارک های علم و فناوری و صندوق های حمایت از کار آفرینی است. این مسوول اضافه کرد: برگزاری این جشنواره فرصتی فراهم می‌کند تا دانشجویان با ارائه محصولات خود شرایطی را برای بازدید صاحبان منابع و صنایع ایجاد کنند و در نهایت با به وجود آمدن فضای بانشاط و احساس کرامت دادن به دانشجویان سطح فعالیت‌ها در این حوزه افزایش یابد. وی در خصوص محورهای این رویداد نیز اظهار داشت: صنایع دستی مانند چرم، کیف، کفش، زیورآلات، قاب سازی، محصولات چوبی و غیره، تولیدات خوراکی و غذایی، تکنولوژی و مهندسی، دوخت، طراحی پارچه و لباس، صنایع خلاق فرهنگی، محیط زیست و گردشگری از محورهای این جشنواره است. ربیعی با بیان اینکه مجری این جشنوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است، خاطرنشان کرد: در این جشنواره، ارائه تسهیلات کم بهره تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به نفرات برگزیده در نظر گرفته شده است. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قزوین ضمن اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار تا 23 خرداد ماه خواستار مشارکت حداکثری دانشجویان دختر دانشگاههای استان در این طرح جهت بهره مندی از ظرفیت پیش بینی شده با مراجعه به سایت دانشگاه بین الملل گردید.