روحانیت نقش مردم در انتخابات را تبیین کنند
کد خبر: 1049097
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ouv
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز:
حجت الاسلام لرستانی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات سرنوشت کشور را رقم می زند، گفت: روحانیت نقش مردم در انتخابات را تبیین کنند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام علی لرستانی، ظهر امروز در جلسه هم اندیشی، که باحضور جمعی ازمبلغان مستقرو طرح هجرت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز برگزار شد، گفت: جایگاه انتخابات در انقلاب اسلامی، حضورفعال، حداکثری و آگاهانه مردم درتعیین سرنوشت انقلاب نقش بسزایی دارد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز انتخابات را از مهم ترین موضوعات نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: تبیین فرهنگ مشارکت حداکثری در انتخابات از مهم ترین وظایف جامعه روحانیت است.

وی ادامه داد: با صیانت از خون ده ها هزار تن شهید، اجازه جولان یأس و ناامیدی را در جامعه نداده و با تأکید بر نقاط قوت و افتخارات جمهوری اسلامی و تأثیرات مثبت انتخابات و مشارکت گسترده در راستای گرم شدن تنور انتخابات باید تلاش شود.

حجت الاسلام لرستانی بیان کرد: یکی از اصلی ترین وظایف ما، عدم وابسته کردن و گره زدن دو نهاد اصیل و بسیار مهم، حوزه علمیه و سپاه پاسداران، به احزاب و اشخاص است.

وی تأکید کرد: با توجه به تجارب اخیر هر چقدر ما در این مسیر تلاش کنیم تا از کلیت دفاع کنیم و اشخاص را به حیثیت این دو نهاد گره نزنیم، به نفع نظام و انقلاب است چون افراد در حال تغییر مواضع و فراز و فرود هستند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز در تبیین شاخص های انتخاب اصلح گفت: تقوا و تدین و ملتزم بودن به لوازم آن مانند دروغ نگفتن، تهمت نزدن و تخریب نکردن، به دوش کشیدن بار سنگین امانت، ولایت مداری و داشتن بصیرت سیاسی و فهم شرائط زمان و مکان در تصمیم گیری ها، دشمن شناسی و استکبار ستیزی و نیز پرهیز از سخنان فریبنده و تو خالی را از شاخص های تشخیص فرد  اصلح  برای ریاست جمهوری است.

 وی در پایان تأکید کرد: روحانیون و مبلغان باید ایام انتخابات را ایام تبلیغ خود بدانند و برای حفظ انقلاب اسلامی و حضور حداکثری، مردم را به سمت انتخاب اصلح هدایت کنند.

برچسب ها: انتخابات ، مردم ، دشمن
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار