8 هزار و 300 متر مربع به توسعه فضای سبز شرکت گاز اردبیل اختصاص یافت
کد خبر: 1048307
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OiB
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت:طی سال گذشته بیش از هشت هزار و 300 متر مربع از فضاهای بلا استفاده در محیط های اداری و ایستگاه های تقلیل فشار به توسعه فضای سبز اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سردار اسماعیلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فضای سبز در بهسازی محیط زیست و همچنین نقش موثر آن در توسعه پایدار در محیط های شهری یکی از اولویت های امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست است.

وی با اشاره به عملکرد این امور در حوزه محیط زیست و توسعه فضای سبز در استان بیان کرد: در راستای صیانت از فضای سبز طی سال گذشته با اجرای طرحهای ویژه در حوزه محیط زیست در محیط های اداری و تاسیسات این شرکت با احداث 8 هزار و 300 متر مربع فضای سبز مجموع فضای سبز شرکت گاز استان اردبیل با افزایش 33 درصدی به 32 هزار و 800 متر مربع رسید.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل خاطرنشان کرد: از مجموع فضاهای اداری و تاسیساتی شرکت گاز استان اردبیل بیش از 11 درصد به توسعه محیط زیست اختصاص داده شده است که طی برنامه ریزی های انجام یافته در سال جدید قطعاً شاهد ارتقاء شاخصهای عملکردی در حوزه توسعه فضای سبز خواهیم بود.

اسماعیلی گفت: اجرای مانورهای متعدد زیست محیطی ریزش و نشت مرکاتپان در نواحی گازرسانی و لیبل گذاری پسماندهای صنعتی با درج کد خطر پسماند در محل دپوانبار مرکزی را از سایر اقدامات این شرکت در حوزه محیط زیست برشمرد.

وی افزود: چشم انداز شرکت گاز توسعه پایدار و متوازن در تمامی سطوح سازمانی و عملیاتی می باشد و در این راستا رعايت الزامات زيست محيطی و مديريت پسماندهای توليدی امری ضروریست که در این حوزه نیز شرکت گاز استان اردبیل موفق به اخذ گواهینامه اجرای طرح تفکیک پسماندهای عادی در سطح ادارات از طرف شهرداری اردبیل شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان به امحای پسماندهای ویژه و صنعتی شرکت در شرایط استاندارد و با رعایت کلیه الزامات ایمنی و زیست محیطی اشاره نمود و گفت: کلیه پسماندهای صنعتی منجمله بشکه های خالی مرکاپتان، پسماندهای المنت فیلتر، پسماند روغن ترانس رکتیفایر و سایر پسماندهای صنعتی با رعایت کلیه دستورالعمل های ایمنی و زیست محیطی توسط شرکتهای ذیصلاح امحاء می گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار