آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول
کد خبر: 1043232
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NOK
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته بیش از ۱۲۶ هزار نفر در کشور هند به ویروس کرونا مبتلا شدند و همچنین ۶۸۴ نفر جان خود را از دست دادند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۳۳ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۹۵ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۲ میلیون و ۹۰۱ هزار و ۶۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۰۷ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۹۱ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۷۵ هزار و ۱۸۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۱ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۲۴۳ نفر رسیده است؛ تاکنون ۵۷۲ هزار و ۸۴۲ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۹۰ هزار و ۹۷۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۳ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۳۱ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تاکنون ۳۴۱ هزار و ۹۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۱۲۶ هزار و ۳۱۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۲ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۵۷۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۶۶ هزار و ۸۹۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کشور‌های فرانسه، روسیه، انگلیس، ایتالیا و ترکیه نیز به ترتیب با ۴ میلیون و ۸۴۱ هزار و ۳۰۸، ۴ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۱۶۲، ۴ میلیون و ۳۶۷ هزار و ۲۹۱، ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۳۹۳ و ۳ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۹۲۵ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۳ میلیون و ۳۲۶ هزار و ۷۳۶ مبتلا و آلمان نیز با ۲ میلیون و ۹۲۷ هزار و ۵۷۲ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به ترتیب با ۲۴ میلیون و ۲۰۶ هزار و ۵۳۹، ۱۱ میلیون و ۸۵۱ هزار و ۳۹۳ و ۱۱ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۱۵۸ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار