رفع موانع تولید، شاخصه حرکت به سمت رشد و توسعه است
کد خبر: 1042322
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N9e
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
رییس سازمان بازرسی کشور:
حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رفع موانع تولید را شاخصه حرکت به سمت رشد و توسعه عنوان کرد و گفت: این مهم در اولویت کاری قرار دارد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان، ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی لرستان در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار لرستان برگزار شد، با تأکید بر ضرورت رفع مشکلات  فرا روی تولید و صنعت گفت: برخی از این مشکلات مربوط به تگاه‌های ملی و برخی از قوانین و مقراراتی است که باید اصلاح شود.

رییس سازمان بازرسی کشور با اشاره به نام گذاری شعار سال به تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: تحقق این مهم در راستای رفع مشکلات کشور و حرکت به سمت توسعه و پیشرفت ضروری است.

وی بر ضرورت برطرف سازی موانع سر راه تولید تأکید کرد و ادامه داد: این مهم در اولویت قرار دارد و هم اکنون نیز برخی از موانع فرا روی تولید، صنعت و اشتغال شناسایی شده و در حال پیگیری است.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان بیان کرد: موانع مربوط به قوانین باید با اولویت نسبت به آن قوانینی که بیشتر مورد ابتلا است از طریق مجلس شورای اسلامی یا برخی از مقررات که مربوط به دستگاه‌های دولتی، هیأت وزیران یا برخی از وزارت خانه‌ها ست اصلاح شود.

وی با اشاره به اینکه در مرکز کشور پیگیر رفع مشکلات هستیم، تصریح کرد: در استان ها نیز باید با بررسی مشکلات موانع را شناسایی و آنچه را  که مربوط به مرکز است، منعکس کنند تا ما در مرکز پیگیری شود و در رفع مشکلات اقدامات گسترده ای انجام شود.

برچسب ها: تولید ، کشور ، موانع
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار