تعیین ۲۵۰ واحد صنفی در البرز برای توزیع مرغ‌های تنظیم بازاری
کد خبر: 1041016
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Moa
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان البرز گفت: جهاد کشاورزی مسئولیت تامین مرغ مورد نیاز استان را دارد و نظارت بر قیمت‌ها به عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

مجتبی تقی زاده با اشاره به گلایه برخی از شهروندان از صفوف طولانی خرید مرغ در بازار روزهای استان اظهار کرد: مرغ تنظیم بازاری با نرخ ۲۰ هزارو ۴۰۰ تومان ، صرفاً در بازار روزهای استان توزیع می‌شد که این امر باعث ایجاد صفوف طولانی خرید شده بود.

وی ادامه داد: با رایزنی‌های صورت گرفته ۲۵۰ واحد صنفی در استان مشخص شده که در کنار بازار روزها بخشی از مسئولیت توزیع مرغ تنظیم بازاری را به عهده بگیرند.

وی توضیح داد: با برنامه ریزی صورت گرفته بناست به هر یک از واحدهای مرغ فروشی مشخص شده روزانه ۳۰۰ کیلوگرم مرغ با نرخ تنظیم بازاری تعلق بگیرد.

این مسئول با اشاره به افزایش حجم توزیع مرغ تنطیم بازاری گفت: تا هفته پیش روزانه ۷۰ تن مرغ تنظیم بازاری در استان توزیع می‌شد ولی از اول این هفته  این میزان به ۱۲۰ تن در روز رسیده که امیدواریم بتواند بخش عمده‌ای از نیاز استان را تامین کند.

تقی زاده تاکید کرد: مرغ‌های تنظیم بازاری در بسته بندی کامل به شهروندان عرضه می‌شود و اگر بیش از کیلویی ۲۰ هزار و ۴۰۰ به فروش برسد، تخلف محسوب می‌شود.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان البرز گفت: جهاد کشاورزی مسئولیت تامین مرغ مورد نیاز استان را دارد و نظارت بر قیمت‌ها به عهده سازمان صمت است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار