بازدید اعضای شورای اسلامی شهر فردیس از پروژه های عمرانی
کد خبر: 1040736
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mk4
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
شهردار و اعضای شورای اسلامی فردیس از پروژه های عمرانی شهر بازدید کردند .

مصطفی سعیدی شهردار فردیس در جریان این بازدید با اشاره به پروژه های عمرانی در دست اقدام گفت : در نظر داریم در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان عزیز و با همت همکارانم در معاونت امور زیربنایی تا قبل از پایان سال ، تعدادی از پروژه های در دست اقدام اتمام و به بهره برداری برسد .

وحیدی عضو شورای شهر در حاشیه بازدید های امروز ضمن اشاره به اهمیت احداث بلوار کشتارگاه در ایجاد دسترسی معابر مواصلاتی شهر از خدمات مجموعه شهرداری در اجرا و بهره برداری از این پروژه قدردانی کرد .

ملیحه اکبری عضو شورای اسلامی شهر نیز پس از اجرای مراسم کلنگ زنی احداث پارک حاشیه رودخانه در شهرک وحدت گفت : عملکرد عمرانی شهرداری در ماه های گذشته عملکردی مطلوب و قابل قدردانی بوده و احداث پارک و فضای سبز در حاشیه رودخانه ( انتهای بلوار شهیدان بخشی ) منجر به ایجاد روحیه نشاط در بین شهروندان عزیز این منطقه و زیباسازی مناظر شهری خواهد شد .

یعقوبی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی پس از بازدید پروژه چند منظوره کوثر و زمین چمن مصنوعی در بلوار کیاتل ، در گفتگو با پایگاه خبری اظهار داشت : ایجاد مراکز فرهنگی ورزشی از نیاز های اصلی شهر می باشد که مجموعه مدیریت شهری با تلاش بی وقفه خود این مهم را محقق نموده است .

حسن افتخاریان عضو دیگر شورای اسلامی شهر نیز پس از بازدید از پروژه جدولگذاری ، زیرسازی و آسفالت بلوار مپنا گفت : ایجاد مسیر های مواصلاتی در کاهش ترافیک شهری و سهولت در دسترسی عمومی بسیار موثر بوده و شهردار و حوزه معاونت عمرانی پروژه های قابل قبولی را در سطح شهر اجرا نموده که اکثریت این پروژه ها در مرحله بهره برداری نهایی می باشند .

لازم بذکر است امروز از محل پروژه های احداث پارک حاشیه ای شهرک وحدت ، بلوار کشتارگاه و مپنا ، زیرسازی بلوار کیاتل ، مجموعه چند منظوره کوثر و احداث ساختمان آتش نشانی شهرک وحدت بازدید بعمل آمد و روند اجرایی پروژه های عمرانی دیگر نیز در روزهای آینده و با حضور سایر اعضای شورای اسلامی شهر فردیس بازدید خواهد شد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار