اختصاص هشت میلیارد اعتبار به پروژه های عمرانی خراسان رضوی
کد خبر: 1039694
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MTG
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی بیان کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت:ازابتدای امسال از ۱4 هزار و ۴۳۹ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال اعتبار عمرانی از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای سال جاری این استان، تاکنون هشت هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال تخصیص یافته است.

سیدکمال الدین میرجعفریان در نشست بررسی جذب اعتبارات عمرانی استان اظهار کرد:مجموع اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان در بخش "اسناد خزانه" ۱۱ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۸۲6 میلیون ریال و در بخش "نقدی" سه هزار و ۱۵۲ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال تعریف شده است.

 

وی ادامه داد: ازکل اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان، سه هزار و ۵۶ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال جذب دستگاه‌های اجرایی شده و پنج هزار و ۲۱۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال مانده و هنوز جذب نشده است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت:اعتبارات عمرانی استان بین ۱۶۵ دستگاه اجرایی در قالب اسناد خزانه و نقدی توزیع و بخشی از آن جذب شده است.

 

وی افزود:منابع را باید به موقع مدیریت کنیم زیرا هر مدتی که از جذب نکردن اعتبارات بگذرد به نوعی خسارت است.اگر منابع دستگاه‌ها  به موقع جذب نشود جابه‌جایی تخصیص و کسر اعتبار انجام می دهیم.

 

میرجعفریان ادامه داد:طرح و پروژه‌های دستگاه ها باید بررسی شوند اگر اقدامی صورت نگرفته نباید اعتبارات آنها معطل بماند. پرداخت حقوق و مزایا در جای خود باقی است اما آنچه مربوط به طرحها است در صورت انجام نشدن، اقدام لازم در خصوص جابه‌جایی و کسر  اعتبارات انجام خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار