بروکراسی اداری در مسیر تولید و تولیدگران پذیرفتنی نیست
کد خبر: 1039558
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MR4
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر پروسه روان‌سازی در فرآیند دستگاه‌ها گفت: خدمات دستگاه‌های دولتی باید در حداقل زمان و بدون منت به بخش تولید و تولیدگران ارائه شود و بروکراسی اداری در این مسیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل شهرک صنعتی توس برگزار شد،اظهار کرد:با توجه به شرایط کشور باید با تعامل وهم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های موجود، موانع بر سر راه تولید و تولیدگران برداشته شود.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد:در شرایطی که ما در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم باید از تولیدگران که سربازان خط مقدم این جبهه هستند حمایت حداکثری داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصریح کرد:در سال جهش تولید و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بروکراسی اداری در این مسیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

معتمدیان افزود:باید نظارت‌های لازم صورت گیرد تا پروسه روان‌سازی درفرآیند دستگاه‌ها دنبال و خدمات در حداقل زمان و بدون منت به بخش تولید ارائه شود.

گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی پیش از این جلسه از واحد‌های تولیدی «شرکت سراج نور توس، شرکت آرین قطعات پیوند، شرکت پارس شعاع توس و شرکت نیان الکترونیک» مستقر در شهرک صنعتی توس بازدید کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار