پیشرفت فیزیکی 76 درصدی پروژه گاز رسانی شول آباد
کد خبر: 1038127
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M3z
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
مدیر عامل شرکت گاز لرستان مطرح کرد؛
گودرزی، گفت: 25 شهر استان لرستان 24 شهر از نعمت گاز برخوردار است و شول آباد آخرین شهری است عملیات گازرسانی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، مهندس کرم گودرزی، امروز(22بهمن) در نشست مجازی با اصحاب رسانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشت و با اشاره به ضریب بهره مندی مردم لرستان از نعمت گاز، اظهار داشت: ضریب نفوذ  شهری 9/99 و روستایی  و 2/91است.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان ادامه داد: از 25 شهر استان لرستان 24 شهر از نعمت گاز برخوردار است و شول آباد آخرین شهری است عملیات گازرسانی در حال انجام است.

وی ادامه داد: استان لرستان از استان هایی است که تعداد روستاهای زیادی نسبت به کل کشور دارد و بر اساس آمار نهایی شرکت ملی گاز از نظر تعداد روستاها رتبه ششم را در کشور داریم.

گودرزی در ادامه یادآور شد: استان لرستان از لحاظ روستاهایی که امسال از نعمت گاز بهره مند شده اند، رتبه سوم کشوری را دارد.

وی با بیان اینکه پروژه گاز رسانی به شهر شول آباد یکی از پروژه های مهم شرکت گاز استان لرستان است، عنوان داشت: گازرسانی به شهر شول آباد پروژه سنگینی است و در حال حاضر بیش از 76 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اینکه در گاز رسانی شهر شول آباد خطوط توزیع اجرا شده و بخشی از خطوط تغذیه باقی مانده است، تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که در ماه های اول سال آینده این پروژه پایان یابد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: گازرسانی شول آباد شامل گاز رسانی به شهر شول آباد و بیش از 50 روستای این شهر است.

گودرزی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تحت تأثیر قرار گرفتن  پروژه های زیرساختی کشور، بیان داشت: با رعایت پروتکل های بهداشتی و پیگیری مسئولان هیچ کدام از پروژه های شرکت ملی گاز تحت تأثیر ویروس کرونا قرار نگرفت.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان عنوان داشت: 185 روستا و 249 صنعت که از صنایع کلیدی در لرستان بودند، امسال در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

 

برچسب ها: گاز رسانی ، لرستان ، شهرها
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار