پلیس با مظلومان مهربان و مقابل قانون شکنان مقتدر باشد
کد خبر: 1037400
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LsG
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
فرمانده ناجا:
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس علاوه بر اقتدار باید مهربان و دارای رأفت و عدالت باشد، گفت: کسانی که ظلمی به آن‌ها شده و به نیروی انتظامی مراجعه می‌کنند باید با آنان مهربانانه برخورد شود و کسانی هم که بر خلاف قوانین گام بر می‌دارند برخورد مقتدرانه صورت گیرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سردار حسین اشتری در چهل و سومین دوره دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین که در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم و تبریک ایام الله دهه فجر گفت: امروز شما فارغ التحصیلان حافظ نظم و امنیت مردم هستید و باید این جایگاه را ارتقاء بخشید، چون چشم امید مردم به شماست و شما امید مظلومان جهان هستید.

سردار اشتری با اشاره به اینکه امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است و در این مورد با کسی تعارف نداریم، گفت: شما مأموران پلیس نیرویی هستید که با مردم سر کار دارید و لازم است علاوه بر اقتدار، مهربان و دارای رأفت و عدالت باشید، کسانی که به ما نیاز دارند و به اداره پلیس مراجعه می‌کنند باید نگاه ما به آن‌ها عادلانه و مهربانانه باشد، اما در مقابل با افراد خلافکار و کسانی که برخلاف قوانین گام بر می‌دارند، مقتدرانه برخورد شود. به گفته سردار اشتری رفتار و اعمال پلیس همانند اتاق شیشه‌ای در معرض عموم و زیرذره بین است که لازم است مأموران پلیس مراقب رفتارشان باشند. فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ارتقای توان علمی، آشنایی به علوم و فنون و آمادگی جسمانی باید اولویت کار شما باشد، افزود: باید به سمت حرفه‌ای شدن پیش برویم و برای صیانت از خودمان برنامه‌ریزی کنیم. همچنین لازم است چه در دوران تحصیل و خدمت چابک و چالاک باشیم و به سمت ورزش‌های تخصصی و مورد نیاز پیش برویم. این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه باید در موضوع صیانت از همکاران برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شود، گفت: علم آموزی صرفاً برای دانشجویان در حال تحصیل نیست و همه باید در این مسیر گام برداریم؛ ارتقاء توان دانشجویان و آشنایی آن‌ها به علوم و فنون روز باید ارتقاء یابد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار