ضرورت شناسایی نقاط ضعف ترافیکی مناطق کرج
کد خبر: 1036830
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lj4
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج تاکید کرد
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: بررسی نواقص و کاستی‌های تجهیزات ترافیکی به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان حائز اهمیت و ضروری است.

محمدرضا احمدی نژاد در نشست با شهردار منطقه هفت پیرو بررسی مشکلات و طرح‌های ترافیکی معابر این منطقه، اظهار کرد: به منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد عابرین پیاده، اصلاح معایب و کمبودها، رفع نواقص و بهبود خدمت‌رسانی به شهروندان در سطح معابر اصلی و فرعی مناطق ده‌گانه، نسبت به برگزاری این جلسات به صورت مدون و دوره‌ای اقدام کرده‌ایم.

وی با تاکید بر لزوم تداوم در شناسایی نقاط قوت و ضعف ترافیکی مناطق ده‌گانه، شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن‌سازی معابر، افزود: بررسی نواقص و کاستی‌های تجهیزات ترافیکی به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان حائز اهمیت و ضروری است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج تصریح کرد: به طور قطع با در نظر گرفتن موارد کارشناسی مطرح شده در نشست‌های دوره‌ای با شهرداران و روسای ادارات ترافیک مناطق، برنامه کاری سال آتی تهیه و تنظیم خواهد شد.

احمدی نژاد در بخش دیگری با اشاره به مشکلات موجود در سطح معابر منطقه هفت، رفع معضل بی‌نظمی ترافیکی در محدوده خیابان سیزدهم رجائی شهر (گوهردشت) را حائز اهمیت دانست و گفت: مطالعات اولیه پیرو رفع مشکل یاد شده در محدوده خیابان سیزدهم توسط مشاور مربوطه در حال انجام است.

وی همچنین تاکید کرد: طرح ایمن‌سازی و مناسب‌سازی کریدور عرضی عابرین پیاده در معابر منطقه هفت باید به صورت پیوسته و یکپارچه اجرایی شود تا شاهد بهترین عملکرد و خروجی در این حوزه باشیم.

گفتنی است؛ بررسی وضع موجود جاده «آتشگاه» و اصلاحات گره ترافیکی این معبر از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار