ورودی های کرج از لحاظ زیبا سازی ساماندهی می شود
کد خبر: 1035160
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LI8
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز خبرداد
مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز بر ضرورت زیبا سازی حاشیه و آزاد راه کرج قزوین از دیدگاه سیما و منظر شهری تاکید کرد، گفت: ورودهای کرج از لحاظ بصری و زیبا سازی ساماندهی می شود.

بهمنی در بازدید از حاشیه و آزادراه کرج _ قزوین اظهار داشت: حسب دستور نماینده عالی دولت در استان در خصوص ضرورت زیباسازی حاشیه و آزادراه کرج _ قزوین از دیدگاه سیما ومنظر شهری، اقدامات موثری صورت گرفته است.

وی افزود: در ۲ ماه اخیر (آذر و دی ماه سالجاری) در مقطع فاصله پارک جهان نما تا بهشت سکینه در ضلع شمال و جنوب آزادراه موصوف با محوریت دفترفنی و همکاری و مشارکت شورای شهر و شهرداری های کرج، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، شورای اسلامی شهر و شهرداری کمالشهر اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.

مدیرکل دفتر فنی به اهم اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و افزود: ایجاد فضای سبز و کاشت درخت، رنگ آمیزی پل و نصب نیوجرسی وعلایم و آشکارسازی، نصب نرده های حفاظتی پل های عابر پیاده، شروع عملیات تعریض آزاد راه و جمع آوری نخاله و زباله از عملیات پیگیری شده در این ایام است و عملیات مذکور تا حصول نتیجه نهایی موردپیگیری همه دستگاههای ذی ربط است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار