جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یک طرفه می‌شود
کد خبر: 1035139
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LHn
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های تردد در جاده‌های شمالی را برای تعطیلات ابتدای هفته، اعلام کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: مرکز مدیریت راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی را از شنبه ۲۷ دی ماه تا دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹؛ اعلام کرد.

۱. موتورسیکلت

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ دوشنبه ۲۹ دی ماه از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری

محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ دوشنبه ۲۹ دی ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ دوشنبه ۲۹ دی ماه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد (دوشنبه ۲۹ دی ماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

۳. نقلیه سنگین (به استثنا حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی)

محور کندوان

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز

تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از محور هراز ممنوع است.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها، «کأن لم یکن» تلقی می‌گردد.

محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر

تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ یکشنبه ۲۸ دی ماه از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع است.

منبع: مهـــر
برچسب ها: جاده چالوس ، تهران ، شمال ، هراز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار