راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم در کرج
کد خبر: 1034370
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L5O
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم برای اولین بار در کرج خبر داد.

احمد خیری در جلسه کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ شهرداری‌ها از راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم برای اولین بار در کرج خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه همه مراحل رسیدگی به پرونده مشاغل و اصناف تا صدور رأی کمیسیون به‌صورت الکترونیک انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه جلسات کمیسیون بند ۲۰ هر شنبه به میزبانی مناطق دهگانه شهرداری کرج برگزار می‌شود، افزود: همچنین جلسات کارگروه شهرستانی در فرمانداری به‌صورت ویژه برگزارشده است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: برابر بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها یکی از وظایف مدیران شهری ساماندهی مشاغل و صنایعی است که نه‌تنها برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کند بلکه تبعات زیست‌محیطی نیز به دنبال دارد.

خیری مهم‌ترین اهداف این بند را جلوگیری از ایجاد و تأسیس اماکنی دانست که به نحوی موجب بروز مزاحمت برای ساکنان شهرها می‌شود و افزود: جلوگیری از ایجاد و تأسیس اماکنی که به نحوی فعالیت آن‌ها مخالف اصول بهداشت شهری است یا مزاحمت و سروصدا ایجاد می‌کنند و یا شغل‌هایی که در اماکن مسکونی با تأسیس دفاتر اداری و بهداشتی موجب ایجاد مزاحمت برای سایر ساکنان می‌شوند نیز از دیگر اهداف این بند است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار