انتقال مشاغل مزاحم به خارج از شهر به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند
کد خبر: 1034201
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L2f
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج:
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیسیون بند ۲۰، گفت: انتقال مشاغل مزاحم به خارج از شهر به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.

احمد خیری با اشاره به آلودگی هوای این روزهای کرج که برای همه شهروندان به دغدغه تبدیل شده است، گفت: ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده سطح شهر با هدف کاستن آلودگی هوا در دستور کار است.

به گفته وی حذف انتشار آلاینده‌ها با انتقال مشاغل از مرکز شهر امکان پذیر است همچنین اجرای تمهیدات لازم از جمله نصب انواع فیلترها، اصلاح فرآیندهای آلاینده، نوسازی و بهسازی از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج تجمع مشاغل همگن و تمرکز واحدهای تامین کننده کالا و خدمات در مجتمع‌های درون شهری را ضروری خواند و گفت: هدایت و مدیریت سفرهای زاید درون شهری موجب جلوگیری از انتشار بیشتر آلاینده‌های هوا و کمک به بهبود کیفیت هوای شهر می‌شود.

خیری با تاکید بر اینکه ساماندهی مشاغل علاوه بر مزیت‌های اقتصادی، ارزش‌های بهداشتی و محیط زیستی فراوانی نیز دارد، گفت: برای تحقق این مهم برگزاری جلسات کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها به جد در دستور کار این سازمان است.

وی با اشاره به اینکه جلسات این کمیسیون به صورت مستمر و با حضور سه عضو شورای شهر شنبه هر هفته در مناطق مختلف برگزار می شود، گفت: ساماندهی مشاغل آلاینده و مزاحم سطح شهر هدف مهمی است که درصدد عملیاتی شدنش هستیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار