طرح ۳۰/۷۰ با هدف کاهش مراجعات حضوری افراد تحت پوشش اجرا می شود
کد خبر: 1033869
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KxJ
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل:
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح ۳۰/۷۰ توسط این سازمان با هدف کاهش مراجعات حضوری و ارایه خدمات الکترونیک غیرحضوری به شهروندان استان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سعید بشرخواه در آیین معارفه سرپرست جدید اداره تامین اجتماعی خلخال اظهار داشت: این طرح با ارائه ۳۰ خدمت غیرحضوری ۷۰ بار مراجعه حضوری  افراد تحت پوشش این سازمان را کاهش می‌دهد و بعنوان حرکتی تکمیلی و جامع برای توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی اجرایی شده است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون از ۳۰ خدمت غیرحضوری پیش‌بینی شده در این طرح ۱۷ نوع خدمت از سوی اداره کل تامین اجتماعی و شعبات شهرستانی استان به افراد تحت پوشش ارائه می‌شود و این خدمات همچنان رو به افزایش است.

به گفته وی، با اجرای کامل این طرح ۷۵ درصد از مراجعات مردمی به شعب تامین اجتماعی در مناطق مختلف استان اردبیل کاهش خواهد یافت.

بشرخواه بیان کرد: در دهه ۹۰ شاهد رشد روزافزون خدمات غیرحضوری و اینترنتی به افراد تحت پوشش از جمله مشاهده سوابق ، فیش مستمری ، ارائه لیست حق بیمه،دریافت فیش واریزی و سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی eservices و فراهم شدن شرایط ثبت درخواست‌های مخاطبان برای دریافت خدمات غیرحضوری بوده ایم و با اجرای طرح ۳۰/۷۰ گامی بلند در تکمیل این روند می‌باشد.

وی گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور اجرای طرح ارائه خدمات غیرحضوری به مراجعان از جمله اقدامات مهم صورت گرفته  شعب تامین اجتماعی استان اردبیل برای مقابله با شیوع این ویروس بوده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار