غربالگری ۸۶ درصد جمعیت اردبیل در طرح شهید سلیمانی
کد خبر: 1033168
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Km0
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل گفت: تاکنون در طرح شهید سلیمانی در شهرستان اردبیل ۱۵۲هزار و ۸۹۴ خانوار در قالب ۵۲۵هزار و ۹۱ نفر جمعیت غربالگری شدند که ۸۶ درصد جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، مسعود امامی یگانه در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل اظهار داشت: تاکنون در طرح شهید سلیمانی در شهرستان اردبیل 152هزار و 894 خانوار در قالب 525هزار و91نفر جمعیت غربالگری شدند که 86 درصد جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: در غربالگری های انجام شده در طرح شهید سلیمانی 3هزار و944 مورد مبتلا ومشکوک به ویروس کرونا شناسایی شده وتحت خدمات دهی وقرنطینه قرار گرفتند.

وی بیان کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی 2هزار و 722 بسته مواد غذایی و41هزارو 95 مورد بسته بهداشتی دربین نیازمندان درشهرستان اردبیل توزیع شده است.

فرماندار اردبیل افزود: متاسفانه در برخی مطب های شهرستان اردبیل شاهد عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی هستیم که نظارت بر این مطب ها تشدید و برخوردهای قانونی وبازدارنده انجام می شود و سلامت مردم خط قرمز است وهمگان باید به این امر اهتمام داشته باشند.

امامی یگانه از بررسی شرایط 48 مطب درشهرستان اردبیل خبرداد و گفت: نظارت براین مطب ها تشدید و برخورد های پیشگیرانه و بازدارنده در این زمینه اعمال می شود.

وی همچنین گفت: برخی شعبات بانک‌ها نیز باازدحام روبه رو هستند که تذکرات لازم به این شعبات ارائه شده ودرصورت عدم رعایت فاصله گذاری برخورد جدی می شود.

فرماندار اردبیل گفت: رستوران ها موظف به خدمات دهی به صورت برون بر هستند و درصورت عدم پایبندی به این امر پلمب می شوند.

فرماندار اردبیل از همکاری مردم و اصناف و بازاریان در راستای پیشگیری ازویروس کرونا قدردانی کرد و افزود: همچنان ازمردم و بازاریان و اصناف خواهشمندیم دستورالعمل های بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده تا به وضعیت قرمز واعمال محدودیت ها بازنگردیم.

امامی یگانه گفت: تاکسی ها درون شهر موظف به سوار کردن سه سرنشین و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک هستند که باتوجه به 3هزار و600 تاکسی درشهراردبیل نظارت در قالب 7 اکیب تشدید می شود و100 راننده متخلف به مراجع نظارتی معرفی شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار