بیان خدمات نظام اسلامی راه حل برون رفت از مشکلات است
کد خبر: 1032766
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KfW
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
نماینده ولی فقیه در استان لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، با تأکید بر ضرورت کارگیری خرد جمعی، همدلی، تجمیع امکانات مادی و معنوی رای رفع مشکلات، گفت: بیان خدمات نظام اسلامی راه حل برون رفت از مشکلات است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین«سیداحمدرضا شاهرخی»، در دیدار با نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری در قم پس از ارائه گزارش مشروحی از وضعیت فرهنگی، دینی، مذهبی، اجتماعی و اقتصادی استان لرستان اظهار داشت: جهت رساندن استان لرستان به جایگاه واقعی خود با همکاری فرهیختگان، صاحبان اندیشه و مدیران دستگاههای دولتی و بخش های خصوصی پیگیری های مستمری در استان و دیدارهایی با مسئولان کشوری انجام داده ام.

نماینده ولی فقیه در لرستان راه برون رفت از مشکلات و آسیب های اجتماعی بیان خدمات نظام اسلامی دانست و افزود: با توجه به مزیت های فراوان استان لرستان راه برون رفت از مشکلات استان با به کارگیری خرد جمعی، همدلی، تجمیع امکانات مادی و معنوی و نیروهای انسانی داخل و بیرون استان و  پیگیری های مکتوب نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری و دیدار با مقامات مسئول در سطح کشور امری امکان پذیر و راهگشا است.

در ادامه این دیدار آیت احمد مبلغی، نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرصت ها و چالش های پیشروی استان، عنوان کرد: با توجه به انتخابات آینده حضور حداکثری مردم امری مهم است که با خدمات بی منت باید زمینه این حضور را فراهم کرد.

وی بیان کرد: پیگیری های مکتوب نماینده ولی فقیه در لرستان در راستای حل مشکلات استان لرستان منشور کاملی است که می تواند راه و نقشه ای برای پیشرفت و توسعه استان باشد.

ضرورت تقویت حوزه علمیه لرستان

آیت الله نیازی، نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در ادامه این دیدار با اشاره به لزوم تقویت حوزه و مدارس علمیه استان لرستان گفت: همه ما موظف هستیم، حوزه علمیه استان لرستان را تقویت کنیم زیرا با گسترش معارف اسلامی ارتقاء فرهنگی دراستان ایجاد می شود.

در پایان این دیدار مقرر شد، نمایندگان مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری تمام  تلاش خود را جهت ارتقاء فرهنگی، پیشرفت و توسعه استان با ارسال نامه های مکتوب و ملاقات های حضوری با مسئولان کشوری به کار بگیرند و همچنین موافقت شد که چنین جلساتی در فواصل معینی برگزار شود.

برچسب ها: حوزه ، خدمات ، نظام
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار