همکاری مدیریت شهری برای تسهیل در پارکینگ سازی
کد خبر: 1030894
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KBK
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان:
حسین کارگر گفت: برای حل مشکل ترافیک ناشی از پارک خودروی مراجعان به بیمارستان شهید آیت الله صدوقی در حریم های مجاور آن، احداث پارکینگ طبقاتی با ظرفیت بیش از 380 خودرو توسط این بیمارستان و با همکاری شهرداری برای صدور مجوزهای لازم به پایان رسیده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان با اشاره به ترافیک ناشی از پارک خودرو اطراف بیمارستان آیت الله صدوقی و ایجاد نارضایتی برای شهروندان اظهار کرد: خیابان بزرگمهر یکی از شریان های اصلی مرکز شهر اصفهان است و با توجه به انتقال ترافیک به زیرگذر طویل این خیابان در سال های گذشته همچنین احداث پارکینگ هشت بهشت توسط منطقه سه در نزدیکی بیمارستان، با ظرفیت 400 خودرو، متاسفانه هنوز در ساعاتی از شبانه روز شاهد ترافیک سنگین ناشی از مراجعه کنندگان به بیمارستان شهید آیت الله صدوقی هستیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد، زمینی به مساحت یک هزار و 100 مترمربع متعلق به این بیمارستان، به پارکینگ تخصیص داده شود.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان تصریح کرد: طراحی منحصر به فرد این پارکینگ به سبک مدور و به صورت رامپ پارکینگی در 11 طبقه با مساحت 12 هزار مترمربع احداث شده است.

وی اظهار کرد: احداث نخستین پارکینگ بیمارستانی از شش بیمارستانی که در منطقه سه قرار دارد، سبب توسعه و تکریم مراجعه کنندگان خواهد شد چراکه با بهره برداری از این پارکینگ مراجعه کنندگان نیز قادر به استفاده از پارکینگ بیمارستان خواهند بود.

کارگر اضافه کرد: پارکینگ بیمارستان شهید آیت الله صدوقی با ظرفیت 380 خودرو، ترافیک ناشی از پارک خودرو در خیابان بزرگمهر و گذرهای اطراف این بیمارستان را کاهش خواهد داد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی