مسئولان بدانند ظرفیت حل همه مسائل در داخل وجود دارد
کد خبر: 1028288
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JVI
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
مسئولانی که لازم است از ظرفیت‌های انقلابی و بسیجی پشتیبانی کنند، مطلع باشند و بدانند ظرفیت حل همه مسائل در داخل کشور وجود دارد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز گذشته در مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری «نجم» (نهضت جوانان مسئله‌محور) سازمان بسیج دانشجویی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب تبیین فرمودند ما در گام دوم انقلاب قرار داریم و در بیانیه گام دوم، مقام معظم رهبری ملت ایران، به‌ویژه جوانان را به میدان فراخواندند تا با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی با امید به آینده و نترسیدن از دشمن، با روحیه جهادی و جهش در پیشرفت بتوانند گام‌های بلندی در تحقق دولت اسلامی جامعه‌پردازی و تمدن نوین اسلامی بردارند و ان‌شاءالله بتوانند این هدف بزرگ و تاریخی را محقق سازند. وی ادامه داد: در این میان، حل سریع مسائل اهمیت ویژه‌ای دارد و اساساً تشکیل دولت اسلامی، یعنی پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی در همه ابعاد و تحقق مردم‌سالاری دینی و مردم‌سالاری اسلامی در تمام موضوعات.

سردار سلیمانی گفت: ما برای اینکه بتوانیم این مهم را محقق کنیم نیاز به شناخت ظرفیت‌ها داریم و با تکیه بر انرژی داخلی و درونی ملت ایران و ظرفیت‌های گسترده میهن اسلامی، می‌توانیم گام‌های بلندی را جهت پیشرفت و عدالت برداریم. رئیس سازمان بسیج افزود: برداشتن گام‌های بلند مستلزم احصای مسائل گوناگون است و، چون این مسائل به صورت ریز و درشت در جغرافیای جمعیتی در سطح ایران اسلامی گسترده هستند، لازم است به صورت گسترده، یعنی نهضتی به حل آن‌ها پرداخت. حل مسائل هم قطعاً با روش‌ها و تکنیک‌های عالمانه خواهد بود. وی اضافه کرد: نهضت جوانان مسئله‌محور که منبعث از حرکت قابل ستایش بسیج دانشجویی در سال‌های اخیر است و مورد تحسین رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته، یک تجربه گرانسنگ برای نسل جوان است که ان‌شاءالله با تکیه بر این تجربه، ما بتوانیم این حرکت مقدس را افزایش دهیم.

سردار سلیمانی گفت: دومین جشنواره نجم فرصتی است تا ما بیشتر با این ظرفیت آشنا شویم و مسئولانی که لازم است از این حرکت، از این ظرفیت قابل ستایش و انقلابی و بسیجی پشتیبانی کنند، مطلع باشند و بدانند ظرفیت حل همه مسائل در داخل کشور وجود دارد و ظرفیت حل مسائل از روش‌های عالمانه با تکیه بر فناوری‌های روز و همین‌طور هزینه‌های کم و زمان کوتاه فرصتی است برای پیشرفت و دستیابی به عدالت و تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب و حضور در این حرکت یک توفیق بزرگ الهی است.

قالیباف: جوان بسیجی باید خود را در مرکز عالم بداند

دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در پیامی تصویری به این جشنواره با بیان اینکه جوان ایرانی، به ویژه جوان بسیجی باید امروز خودش را در مرکز عالم بداند، گفت: در این صورت است که تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و وظیفه‌ای که بر دوش داریم، معنای دیگری پیدا می‌کند. آن جوانی که در سال‌های دفاع مقدس از خانه، خانواده، درس و آرامش خود گذشت و در مقابل دشمن ایستاد تنها از یک شهر و چند کیلومتر خاک، سرزمین و وطنش دفاع نکرد، بلکه با از خودگذشتگی و ایثاری که نشان داد در مدار مجاهدتی حرکت کرد که در نهایت به شکل‌گیری تمدن ایرانی و اسلامی در جهان منجر خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز نیز ایثار و فداکاری، هر یک از ما را به جریان جهانی وصل می‌کند و در مقابل آن انفعال، بی‌خیالی و وادادگی در مقابل دشمنان ما را در شمار یاری‌رسانندگان به جریان باطل قرار خواهد داد. امروز همان جوانی که در گوشه‌ای از کشور عضوی از جریان مردمی و حرکت‌های جهادی و بخشی از مسیر محرومیت‌زدایی محسوب می‌شود، مجاهدت‌هایی انجام می‌دهد که به صورت دقیق با آنچه مجاهدان فی‌سبیل‌الله در دوران دفاع مقدس می‌کردند، همتراز است. انقلاب اسلامی نه با جریان‌های گسترده مالی یا پیوند با قدرت‌های استکباری، بلکه دقیقاً با پیروی از سنت‌های الهی و اتکا بر نیرو‌های مردمی و دو رکن مهمی که برخاسته از فرهنگ قرآنی و اهل بیت (ع) است، پیش رفته و کار را تا به امروز جلو برده و این همان مسیری است که انبیای الهی در پیش می‌گرفتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار