سرانجام ساخت مترو پرند به کجا رسید؟
کد خبر: 1019933
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HKX
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره سرانجام ساخت مترو پرند ارائه کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: علی امام مدیرعامل شرکت متر تهران درباره سرانجام راه‌اندازی و احداث مترو پرند، اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای با وزارت راه، استانداری تهران و شهرداری در زمینه احداث و راه‌اندازی مترو پرند تهیه شده، ولی هنوز نهایی نشده است.

وی گفت: ساخت مترو پرند تا کنون به کندی پیش رفته و ما قانوناً جهت ساخت مترو پرند متکی به بودجه دولت هستیم که متأسفانه هر سال عدد بسیار کوچکی در این زمینه تصویب می‌شود.

مدیرعامل شرکت متر تهران ادامه داد: امسال ۶۴ میلیارد تومان به شهرداری تهران برای ساخت مترو پرند اختصاص یافت در صورتی که حداقل ۱۱۰۰ میلیارد برای راه‌اندازی اولیه مترو پرند بودجه نیاز داریم.

امام تصریح کرد: در صورتی که دولت به فوریت منابع مورد نیاز را برای ما تأمین کند تا قبل از پایان دولت یازدهم خط پرند راه‌اندازی خواهد شد.

وی درباره اینکه قرار بود از طریق تهاتر برخی از املاک، ساخت مترو پرند انجام گیرد و تفاهم‌نامه‌ای با شرکت شهر‌های جدید انجام شود، گفت: دو سال پیش تفاهمی در این زمینه حاصل شد، ولی به دلیل سد قانونی فقط ۶ میلیارد تومان از این طریق حاصل شد در حالی که ما برای ساخت مترو پرند نیاز به تزریق پول به صورت فوریتی هستیم.
منبع: فارس
برچسب ها: مترو پرند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار