تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اسلامشهر
کد خبر: 1015012
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G3A
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
به همت مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر انجام شد:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی این شهرستان تجلیل نمود.
بهاره عشقی صابر

 حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در آیین تجلیل از فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی، ضمن قدردانی از همراهی خبرنگاران با مجموعه آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: قرار گرفتن مسئولینی که ادعای خدمت‌رسانی دارند در کنار خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران شهرستانی فضای همدردی، همراهی و خدمت‌رسانی بهتر را به مردم بیشتر می‌کند.

 وی گفت: جامعه بدون خبرنگار و بدون دستگاه اطلاع رسان که در معرض نقد و مطالبه‌گری خبرنگاران نباشد، قطعاً راهی جز تباهی و انحراف کشیده شدن و فساد های مختلف پیرامون آن نخواهد برد.

 بنار با بیان اینکه حضور خبرنگاران می‌تواند فضای امنی برای مردم ایجاد کند، تاکید کرد: آموزش و پرورش مانند سایر دستگاه‌ها و ادارات نیازمند این ارتباط و تعامل دو سویه است تا خبرنگاران مجموعه آموزش و پرورش را در راستای خدمت رسانی بهتر به چالش بکشند و مطالبه‌گری کنند وقطعا بدون حضور خبرنگاران مدیران دستگاه‌ها از انجام وظیفه خطیرشان عاجز خواهند بود.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر ادامه داد: با گذشت بیش از دو سال از مدیریتم در آموزش و پرورش اسلامشهر، تلاش کردیم با اندک بضاعتمان در جهت پاسخگویی به مطالبات مردم و حقوق به حق آنان قدم بر داریم که اگر این مهم محقق شده به لطف حضور و مداخله به موقع خبرنگاران بوده است.

 وی در پایان با اشاره به اینکه در شرایط فعلی قدرت تاب آوری مردم پایین آمده خاطرنشان کرد: از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان درخواست داریم در حوزه آموزش و پرورش به یاری ما بشتابند تا مردم را امیدوار تر از گذشته داشته باشیم و بتوانیم آرامش را در این حوزه در بین اولیا،مربیان، معمان، مدیران و دانش اموزان برقرار کنیم.

گفتنی است آیین تجلیل آموزش و پرورش اسلامشهر از خبرنگاران تنها نشستی است که پس از گذشت چند روز از ۱۷ مرداد در راستای تجلیل از خبرنگاران در سطح شهرستان اسلامشهر برگزار شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار