پاساژ‌های «علائدین» و «ارگ» از پلیس تذکر گرفت
کد خبر: 1014193
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fpx
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
احتمال تعطیلی پاساژ‌های پرتردد
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت گفت: در بررسی‌ها مشخص شد پاساژ‌های «علائدین» و «ارگ» که از اماکن صنفی پرتردد هستند پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت نمی‌کنند که تذکرات لازم به آن‌ها ابلاغ شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ " نادر مرادی" رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت به شیوع موج دوم ویروس کرونا و تعطیلی مجدد برخی از صنوف در دو هفته اخیر پرداخت و اظهار داشت: متاسفانه در برخی از اماکن مانند پاساژها، پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل و جامع رعایت نمی‌شود که این امر موجب افزایش نگرانی مردم شده است.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته پاساژ "علاالدین" و پاساژ " ارگ " که از اماکن صنفی پرتردد هستند بر اساس مشاهدات و بررسی‌های صورت گرفته پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت نکرده که این امر احتمال افزایش شیوع این بیماری را در مردم افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه تذکرات لازم درجلسه با روسای اتحادیه به آن‌ها ابلاغ شده است، تصریح کرد: مسؤولان این اماکن و سایر پاساژ‌ها دقت کنند اگر اصول بهداشتی از قبیل پاکسازی محیط، رعایت فاصله فیزیکی و ماسک زدن رعایت نشود احتمال تعطیلی آن‌ها برابر دستور ستاد ملی مقابله با کرونا وجود دارد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت خاطر نشان کرد: شهروندان باید در خصوص مسئله‌ای به این مهمی آگاهی لازم را داشته و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی از شیوع گسترده‌تر این بیماری جلوگیری و سلامتی خود و جامعه پیرامون خود را حفظ کنند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار