اعلام گذشت از زوج خطاکار
کد خبر: 1013653
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FhF
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲
زوج جوان که به اتهام سرقت ۵۰‌میلیون طلا از خانه یکی از بستگانشان بازداشت شده‌بودند با اعلام گذشت شاکی از مجازات فاصله گرفتند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: شامگاه ششم مرداد‌ماه مأموران کلانتری‌۱۱۴ غیاثی از جریان دستبرد سارقان به یکی از خانه‌های اطراف با خبر شده و در محل حاضر شدند. در اولین بررسی‌ها مشخص شد که سارق یا سارقان مقداری طلا به ارزش ۵۰‌میلیون تومان سرقت کرده و فرار کرده‌اند. بعد از مطرح شدن شکایت پرونده برای بررسی تخصصی به پایگاه ششم پلیس‌آگاهی فرستاده‌شد. شاکی در توضیح بیشتر ماجرا به کارآگاهان گفت: ساعت ۱۰ شب بود که همراه همسرم از خانه خارج شدیم. دو ساعت بعد وقتی به خانه برگشتیم متوجه شدیم که همه جا به هم ریخته و طلا‌های همسرم که ۵۰‌میلیون تومان ارزش داشت سرقت شده‌است.

کارآگاهان پلیس بعد از حضور در خانه شاکی و بررسی صحنه جرم متوجه شدند که سرقت از سوی فردی آشنا رقم خورده و به هم ریختگی خانه هم برای صحنه‌سازی بوده است. بعد از آن بود که شاکی مورد تحقیق بیشتری قرار گرفت و گفت که به دو نفر از بستگان نزدیکش که نادر و سیمین نام دارند و زن و شوهر هستند، مظنون است. او گفت: زوج جوان به کلید‌های خانه ما دسترسی داشتند و احتمال می‌دهم که سرقت از سوی آن‌ها رقم خورده باشد. با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس گذاشت نادر و سیمین شناسایی و بازداشت شدند. زوج جوان ابتدا گفتند که از ماجرای سرقت خبر ندارند، اما زمانی که با شواهد پلیس مواجه شدند چاره‌ای جز اعتراف نداشتند. نادر گفت: از مدتی قبل بود که دچار مشکلات مالی شدیم. شاکی وضع مالی خوبی داشت و می‌دانستیم که در خانه‌اش طلا دارد، برای همین بود که تصمیم به سرقت گرفتیم. شب حادثه وقتی متوجه شدیم که آن‌ها در خانه نیستند با کلید یدکی که داشتیم وارد شده و طلا‌ها را سرقت کردیم. بعد هم برای صحنه‌سازی لوازم خانه را به هم ریخته و محل را ترک کردیم.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه‌ششم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: بعد از اعتراف زوج جوان بود که طلا‌های مسروقه هم کشف و به شاکی تحویل داده‌شد. وقتی دو متهم از کار خود اظهار پشیمانی کردند شاکی هم از آنان اعلام گذشت کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار