دستور مستقیم معاون اول رئیس جمهور جهت رسیدگی به مشکلات اسلامشهر
کد خبر: 1012169
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FJJ
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
فرماندار اسلامشهر خبر داد:
مسعود مرسلپور از دستور مستقیم دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به شش وزیر هیات دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرستان خبر داد.
بهاره عشقی صابر

 مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی سفر یکروزه مهدی علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی همکاری‌های منطقه‌ای معاون اول رئیس جمهور و ارائه گزارشی از این سفر به دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور از وزرای بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، امور اقتصادی و دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواسته است تا به موارد مطرح شده در این گزارش رسیدگی شود.

وی افزود: تسریع در تکمیل بیمارستان ۴۴۰ تختخوابی و تسریع در انجام اقدامات قانونی تامین زیرساخت ها و تجهیز به منظور استقلال بندر خشک آپرین از جمله مواردی است که مورد اشاره دکتر جهانگیری قرار گرفته است.

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: تکمیل احداث و تجهیز سینما جوان، راه اندازی مرکز جامع توانبخشی با هدف حمایت از ۱۴ هزار خانوار تحت پوشش و افزایش اعتبار برنامه های در دست اجرای مقابله با آسیب های اجتماعی و ساماندهی مناطق حاشیه نشین شهرستان اسلامشهر نیز در دستور معاون اول رئیس جمهور به شش وزیر هیئت دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مورد تاکید قرار گرفته است.

مرسلپور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با دستور صادر شده از سوی معاون اول رئیس جمهور شاهد رفع موارد مطرح شده فوق در شهرستان باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار