از این زایش تا آن زایش زمین تا آسمان فرق است!
کد خبر: 1011479
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F8B
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
" یاداشت"
شهزاد بهادری

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،خانم شهزاد بهادری کارشناس حوزه رسانه در یاداشتی در جواب زهرا شیخی نماینده حوزه انتخابی مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی در خصوص بدنیا آوردن سومین فرزند خود نوشت؛ وقتی  مشکلات مردم هر روز برایشان چند بار میزاید!! نماینده  تازه نفس مجلس در توییت خود با افتخار  زایمان سومش را توییت می کند و آن طرف تر نماینده دیگری این زایش را به ملت و  مقام معظم معظم رهبری و مردم اصفهان تبریک می گوید!

والا زدن واکسن آزمایشی کرونا به روی اولین داوطلب دنیا که یک زن بود اینقدر بوق و کرنا نداشت که تولد سومین فرزند  نماینده مجلس ما داشت..

❗خجالت آور است که این خبر زایمان با عنوان  فرزند شهید،پزشک فوق تخصص نماینده مردم شریف  در جایگاهی عنوان شده   که  می بایست  فریاد مطالبه گری مردم آورده شود.

یکی نیست بگوید بانوی نماینده !!مردم روزی هزار بار زیر فشار فقر ،تورم قیمت مسکن،بیکاری،بیماری و....میزایند دیگر  دل و دماغی برای زایش و فرزند آوری ندارند!

یکی نیست بگوید آنوقت که شما در حال توییت فرزند آوری خود بودید آیا میدانستید زن جوان خمینی شهری بدون هیچ سابقه بیماری و برای جراحی یک کیست ساده دچار خونریزی و  در ۲۳ تیر محکوم به مرگ شد!

یکی نیست بپرسد ،نماینده تازه نفس از مطالبات و زایش   زاینده رود  و خشک شدن تالاب گاو خونی چه خبر!

یکی نیست بپرسد از زایش بدهی های صنعت اصفهان به بانک ها و نابودی صنایع و سکته کردن مدیران اصفهانی و خاموش شدن چراغ اعتبارشان چه خبر!

❗این نماینده محبوب و دلسوز فرموده اند: برای تجربه مهر مادری برای بانو سرزمینش تلاش خواهد کرد!!

یکی نیست بگوید زنی که زندگیش را با یارانه می گذراند و صورتش را با سیلی سرخ نگه میدارد چگونه میتواند به فرزند  آوری فکر کند؟

حالا سوال این است اول مبارک خودتان و همسر گرامی تان.اما  آیا شما از مرخصی زایمان تان استفاده می کنید؟

اگر بله؛پس مسئولیت تان و رای مردم چه میشود؟خوش بحالتان با حقوق بالای 10میلیون تومان مرخصی زایمان می گیرید وحالش رو می برید.

اگر نخیر؛پس به عنوان یک مادر وظایف مادری تان چه می شود؟

آیا در شرایط سخت کرونا فرزندتان را در جلسات پی در پی به پشت درب مجلس میبرید؟

سرکار خانم نماینده لطفا بیایید پایین و دنیای مردم تان را با چشم آنان ببینید از این زایش تا آن زایش زمین تا آسمان فرق  است..

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار