انتقاد از بی‌توجهی به بیت‌المال در شهرداری تبریز
کد خبر: 1010333
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eph
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
به بهانه کاشت یک میلیون درخت، درختان کهنسال شهر رها شده اند
عضو شورای شهر تبریز گفت: آقای شهردار اگر مدیران، از بیت المال محافظت نمی‌کنند به آنها هشدار داده شود درختانی که ۱۰۰ سال عمر دارند رها شده‌اند و به سمت کاشت درخت‌های کوچک رفته‌ایم.

محرم محمدزاده  در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: قرار بود یک میلیون درخت کاشته شود که متاسفانه درختانی که سالها عمر دارند رها شده‌اند و به سمت کاشت یک میلیون درختی رفتیم که اگر درست توجه شود براساس اصول نیست.

وی افزود: آقای شهردار اگر مدیران، از بیت المال محافظت نمی‌کنند به آنها هشدار داده شود درختانی که ۱۰۰ سال عمر دارند رها شده‌اند و به سمت کاشت درخت‌های کوچک رفته‌ایم.

محمدزاده تصریح کرد: تذکر بعدی بنده مربوط به بند ۲۰ ماده ۵۵ مهم ترین ابزار زیست محیطی شهری است که بصورت منطقه‌ای با متخلفین برخورد می‌شود که باید متمرکز شود تا همانند ماده ۱۰۰ که متمرکز شد فساد را کاهش داده و از برخورد سلیقه‌ای اجتناب شود و رای های غیر کارشناسی صادر نگردد و پرونده‌ها ثبت شود.
وی گفت: این کار موجب وحدت رویه و یکسان سازی سیاست‌های شورا و عدم سلیقه‌ای بودن رای مناطق خواهد شد.

عبداله تقی‌پور دیگر عضو شورای شهر تبریز همچنین اظهار داشت: سال ۹۳ براساس بند ۲ صورتجلسه شورای شهر قرارداد اجرای خیابان ولایت مبنی بر طرح جامع شهرداری تصویب شده که مشاور برای اراضی مجاور برنامه‌ای ندارد.

وی گفت: تداخل در وظایف اداری راه وشهرسازی وجود دارد. احداث تقاطع در جاده اهر که راه و شهرسازی متولی آن است معلوم‌نیست چگونه خواهد بود.

تقی پور تاکید کرد: در این پروژه ۶۰ متر ترانشه وجود دارد که عراضی همجوار تحت تملک بخش خصوصی است که باید در این‌خصوص برسی انجام‌ شود.

برچسب ها: تبریز ، شهر ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار