حاشیه‌ها مانع خدمت‌رسانی به مردم می‌شود
کد خبر: 1010328
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Epc
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
عملکرد مدیران روزانه بررسی شود
استاندار آذربایجان شرقی، ارتباط مستقیم و مستمر با مردم را از مهم‌ترین وظایف ذاتی مدیران برشمرد و گفت: از تمام مدیران استان انتظار دارم که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن برای مردم بازگو کرده و اجازه ندهند که برخی حواشی و تخریب‌های جهت دار، آنها را از ارائه خدمت به مردم بازدارد.

محمدرضا پورمحمدی در دیدار مدیران بهزیستی و تامین اجتماعی استان به مناسبت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی، اظهار داشت: در سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام شده است که شایسته قدردانی است.

 وی بر پرهیز از کمیت‌گرایی صرف در خدمات‌دهی به مردم تأکید کرد و گفت: بهبود ارائه خدمات به مردم در تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان باید اولویت اصلی مدیران و کارکنان باشد.
 
استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد سازمان تامین اجتماعی استان در الکترونیکی کردن پرونده‌ها و همچنین تمدید غیرحضوری دفترچه‌های بیمه قدردانی کرد و افزود: این روند باید ادامه داشته و دستگاه‌های دیگر نیز برای ارائه غیرحضوری خدمات خود به مردم، برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و کاربردی داشته باشند.
 
پورمحمدی با اشاره به حساسیت خدمت در دستگاه‌هایی همچون بهزیستی و تامین اجتماعی، اظهار داشت: این دستگاه‌ها برای امنیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم در تلاش هستند و با خدمات ارزنده خود به جامعه، مصداق بارز افرادی هستند که بر اساس آیات قرآن کریم، جان انسان‌ها را نجات می‌دهند.
 
وی ادامه داد: نجات جان افراد به معنای نجات از مرگ نیست و ایجاد شغل و سایر اقدامات مشابه نیز مصداق نجات زندگی انسان‌هاست.
 
پورمحمدی تأکید کرد: تمام مدیران باید عملکرد خود را به صورت روزانه مورد بررسی قرار داده و نهایت تلاش خود را برای انجام کارهای شاخص و یادگاری به مردم انجام دهند.
 

 ثبت 27 هزار فرصت و درخواست شغلی در سامانه رصد استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار، گفت: در حال حاضر 63 درصد جمعیت استان تحت پوشش صندوق‌های مختلف اجتماعی همچون تامین اجتماعی و بیمه روستاییان و عشایر هستند.
 
حسین فتحی با اشاره به سهم 43 درصدی تعاون در اقتصاد استان، گفت: بیش از 90 درصد کسب‌وکارهای فعلی استان مربوط به کسب‌وکارهای خرد و کوچک است که بسیاری از آنها در طول سه تا پنج سال از بین می روند و باید با اتخاذ تدابیر مناسب از این اتفاق جلوگیری کرد.
 
وی از ثبت 27 هزار فرصت و درخواست شغلی در سامانه رصد استان در سال گذشته خبر داد و گفت: برای کاهش و تک‌رقمی شدن نرخ بیکاری در استان باید سالانه بیش از 50 هزار شغل جدید ایجاد کرد.
 
مدیران کل بهزیستی و تأمین اجتماعی و مدیر درمان تأمین اجتماعی هم در این دیدار گزارشی از عملکرد یک‌ساله دستگاه‌های متبوع خود ارائه کردند.

برچسب ها: بهزیستی ، هفته ، استاندار
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار