پرداخت ۵۳۵ میلیارد ریال به مشاغل آسیب دیده از کرونا در اردبیل
کد خبر: 1008545
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EMr
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: ۵۳۵ میلیارد ریال به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در استان اردبیل پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنامجو در جلسه شورای اشتغال و جهش تولید در اردبیل اظهار کرد: بانک‌ها در پرداخت این تسهیلات باید سرعت عمل بیشتری داشته باشند تا در ماه جاری صاحبان واحدهای آسیب دیده از کرونا از مزایای آن استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: صاحبان برخی از واحدها و صنوف به رغم ثبت نام در این طرح از نحوه و زمان پرداخت این تسهیلات اطلاعی ندارند که مدیران بانکی باید در این زمینه اطلاع‌رسانی گسترده‌ای را انجام داده و حتی تماس تلفنی با متقاضیان انجام دهند.

استاندار اردبیل افزود: در سال جهش تولید اصلی‌ترین محور فعالیت‌های استان تقویت جبهه تولید و کارآفرینی است که تحکیم‌بخشی به این مبانی می‌تواند به رشد و توسعه استان بیش از گذشته کمک کند.

بهنامجو بیان کرد: با گذر از شرایط کرونا در سال جهش تولید باید به اشکال مختلف به کمک کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بیاییم تا آنها بتوانند واحدهای تولیدی و صنعتی خود را تقویت کرده و به توسعه اشتغال روزافزون کمک کنند.

وی گفت: دولت حمایت‌های خوبی را هم از واحدهای صنعتی و تامین سرمایه در گردش این واحدها انجام می‌دهد و از سوی دیگر تلاش بر این است تا با پرداخت تسهیلات کم بهره به ویژه صنوف آسیب دیده بتوان به توانمندی اقتصادی در سطح استان کمک کرد.

استاندار اردبیل ادامه داد: بدون تکرار و مسایل حاشیه‌ای تلاش بر این است تا اشتغال واقعی در استان در همه بخش‌های به ثبت رسیده و در نقطه مقابل نقاط ضعف و نارسایی در ایجاد اشتغال جدید برطرف شده و توان استان بیش از گذشته در مسیر تحقق اهداف اقتصادی شکل عینی به خود بگیرد.

بهنامجو رویکرد اصلی جهش تولید را توجه به افزایش تولید همراه با کیفیت عنوان و تصریح کرد: در یک خیز بلند در استان سعی بر این است تا واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل به چرخه کار و فعالیت بازگشته و از رکود و رخوت آنها جلوگیری شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار