نحوه بازگشایی تالار‌های پذیرایی اعلام شد
کد خبر: 1007128
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E00
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس گفـت: بناست تالار‌های پذیرایی به صورت پلکانی در مناطق سفید بازگشایی شوند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس، با اشاره به آغاز فعالیت تالار‌های پذیرایی و مجالس، گفت: با توجه به آخرین جلسه‌ای که در ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد و هماهنگی‌هایی که در وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده است، مشخص شد تا تالار‌های پذیرایی به صورت پلکانی در مناطق سفید بازگشایی شوند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه قرار است تمام تالار‌ها به مرور زمان بازگشایی شوند، گفت: بازگشایی پلکانی تالار‌های پذیرایی در مناطق سفید آن هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس تشریح کرد: در حال حاضر مقداری فعالیت مشاغل پرخطر و کم خطر زیر سوال است. هر فعالیت کم خطر اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکند، قطعا پر خطر خواهد شد، همچنین مشاغل پر خطر اگر پروتکل‌های بهداشتی را در چهارچوب تعیین شده، رعایت کنند می‌تواند کم خطر شود و به فعالیت خود ادامه دهد.

ابراهیمی نیا تصریح کرد: هم اکنون حدود پنج ماه است که تالار‌های پذیرایی تعطیل هستند که این رویه باعث ورشکستگی بسیاری از واحد‌ها و بیکاری بسیاری از افراد شده است چرا که کارگران زیادی در تالار‌ها مشغول بودند که اکنون بیکار شدند و خسارت زیادی دیده اند.

این مقام مسئول بیان کرد: بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عدم بازگشایی تالار‌های پذیرایی مطرح است که باید این را گفت در حال حاضر افراد مراسم‌های خود را در خانه می‌گیرند که این روند بیشتر باعث گسترش شیوع کرونا می‌شود T در این مکان‌ها پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود و بیشتر این ویروس گسترش می‌یابد در حالی که تالار‌های پذیرایی اجبار به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هستند.

رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس با تاکید بر اینکه تعطیلی تالار‌های پذیرایی باعث خسارت زیادی شده است، بیان کرد: تالار‌های پذیرایی باید به مرور زمان آن هم در مناطق سفید بازگشایی شوند تا از این حالت وخیم خارج شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار