برگزاری آزمون پایان دوره ی انجمن خوشنویسان شعبه اسلامشهر
کد خبر: 1006755
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dtz
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
به همت انجمن خوشنویسان اسلامشهر انجام شد:
امتحانات پایاندوره ی انجمن خوشنویسان به همت انجمن خوشنویسان ایران شعبه اسلامشهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
بهاره عشقی صابر

 این امتحانات  با حضور هنرجویان مقاطع مختلف در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه 21، 22 و 23 خرداد ماه با حضور بیش از 100نفر شرکت کننده همزمان با سراسر کشور در محل دفتر انجمن خوشنویسان اسلامشهر واقع در کتابخانه شهید مطهری (ابتدای خیابان ابوذر ) برگزار گردید.

گفتنی است آزمونهای مبتدی ، تکمیلی و پیشرفته (تحریری) روز چهارشنبه 21 خرداد از ساعت 14 الی 20 و آزمون های مقدماتی، متوسط ،خوش ،کتابت عالی و ممتاز روز پنج شنبه 22 خرداد ماه از ساعت 9الی 19:30 و همچنین آزمون های نستعلیق عالی ، نستعلیق ممتاز ، خوش ، شکسته،نسخ،ثلث عالی و ممتاز روز جمعه 23 خرداد ماه از ساعت 8:30 الی 18 برگزار شد.

این آزمون ها در طول سال سه مرحله برگزار می شود و برای تعیین سطح هنری و ارزشیابی هنرجویان دوره های مختلف، گواهی نامه معتبر توسط انجمن خوشنویسان ایران که مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد صادر می گردد.

لازم به ذکراست این آزمون به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی برگزار گردید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار